Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el vagy ő?

Figyelt kérdés

Barátom olyan,hogy mindig tudni akarja, hol voltam, kivel voltam, mit csináltam, miről beszélgettem. Nem csalnám meg, nem vágnám át sosem, erről biztosítottam is, tisztelem annyira. Ha például neten beszélgetünk, és ő korábban elmegy aludni, mert dolgozik, akkor néha olyan, mintha kiakadna, hogy fent vagyok még és beszélgetek másokkal is. Ha megyek valahova, rögtön az a kérdés, hogy egyedül voltál?? Nocsak, van új hódolód?

Néha a viselkedése nekem úgy jön le, mintha számon kérne, de ő csak azt mondja, hogy érdeklődik... Komolyan, mintha minden percemről be kéne számolnom neki. Nem találkozom más pasikkal, nem randizom titokban sem. Lehet, hogy tényleg csak érdekli, de a stílusa néha kikészít, hiába mondom neki, nem változtat rajta.


2013. dec. 3. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ennek nem kellene kevés információnak lennie, legalábbis az én barátom azért nem ennyire részletes. :D Meg attól is függ, hogy reagál a dolgaidra, mert ez a kisajátítás sem egyértelmű. Pl. nálunk ez úgy működik, hogy ha mondom, hogy elmegyek xy-nal ide vagy oda, akkor annyit mond, hogy nagyon vigyázzak magamra, de csak féltésből, mert olyan kis szerencsétlen vagyok. :D De nem szokta bírálni, hogy na most én kivel hol vagyok, ráadásul én rengeteget vagyok fiúkkal, fiú a lakótársam is, és mégsem féltékenykedik. Szóval az a nem mindegy, hogy hogyan kérdezi, lehet érdeklődik, lehet elszámoltat. Ha meg elszámoltat, akkor nem fog róla leszokni.
2013. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
hát ez egyre rosszabb. én megőrülnék egy ilyen helyzettől
2013. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tevetke ***** válasza:

Volt ilyen barátom, még fiatal voltam és nagyon befolyásolható... hát legalább hamar megtanultam, hogy az ilyet jó messzire el kell kerülni!

Ez beteges. Gondolom önértékelési problémái vannak, bizonytalan magában és ezt vetíti ki ezzel. Elszámoltat minden perccel, hogy kontroll alatt tarthasson.

2013. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi is megkérdezzük egymástól,hogy hánykor kelt a másik...Nem kutakodásból, csak pl ha este későig beszéltünk,vagy voltunk valahol, megkérdezzük hánykor sikerült felkelni.

Ez még nem túlzás, viszont az már igen, ha pl mindig arra gondol,hogy esetleg megcsalnád. Az már arra utal,hogy nem bízik magában, s benned még kevésbé.

Pl nálunk is volt olyan,hogy a barátom kijelentette,hogy meg akarja nézni kikkel és hogy mit beszélek facebookon pl!

Na ilyeneknél már meg kell húzni a határt,és komolyan elbeszélgetni a pároddal.

2013. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha lapvetően nem bízik meg benned, akkor jobb lelépni tőle! A vége az lesz, hogy nem mehetsz majd el sehová, és még anyukádat sem hívhatod majd fel! Jól gondold át, hogy merre tartasz ezzel a fazonnal, mert ha bezár otthon, akkor már nem leszel előrébb azzal, hogy szereted, és ő is - állítólag - szeret téged!
2013. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!