Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi "megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi "megcsaltam, de szeretem" kérdés?

Figyelt kérdés

Nincsenek tisztában az emberek az érzéseikkel vagy csak félnek az egyedülléttől vagy mi ennek az oka? Félek összejönni valakivel, mert ezek után nem fogom neki elhinni, hogy valóban szeret.

Maguknak is hazudnak manapság az emberek, nem csak másoknak.


2013. dec. 4. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
fiú vagy, vagy lány? Megtennéd nekem, hogy a korábban említett megcsalásos történetedet leírod?
2013. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Semmi különös, elment egy sráccal, miközben nekem azt hazudta, hogy nem tudunk találkozni, mert családi ügye van. Ködösített végig. Én meg aggódtam érte, mert nem tudtam róla semmit napokig.
2013. dec. 4. 21:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg a jellemtelen féreg.
2014. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mert ilyen az emberi természet.
2016. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!