Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedulallo Ferfiak, szigoruan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Egyedulallo Ferfiak, szigoruan 30 eves kor felett! Milyen szempontokat vesztek figyelembe parvalasztaskor?

Figyelt kérdés
Mi szamit olyankor egy noben,amikor a biologiai oratok kimeletlenul ketyeg,es nincs meg sem csaladotok,sem gyermeketek.?
2013. dec. 9. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

az egzisztenciából engednék egy keveset és nem muszáj, hogy 170 legyen elég ha 165 :). mondjuk én 192 vagyok, így érthető, hogy előnyt jelentene a magasság. továbbá a gazdasági beállítottság sem kötelező, mert végül is a művészetek, lakberendezés és még sok minden más egyéb is érdekel (nyilván nem olyan mélységben). azonban túl sokat nem tudnék engedni. ha nem elég szép akkor nem vonzódom hozzá, ha nem elég okos és érdekes akkor hosszabb távon nem tudok meglenni vele! tudom, hogy nem lesz könnyű ilyen nőt találni, de inkább vagyok egyedül mintsem túl nagy kompromisszumot kössek ebben a témában.

9-es vagyok.

2013. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy nonek senki sem "csinal"-bocs a kifejezesert-gyereket 30 eves koraig,azert az sokat elarul."


Kérdező, gondolkodj már mielőtt ilyen f...szságokat írsz.

A feleségem 27 éves és nem lehet gyereke. 30 évesen sem lesz neki. Nem azért mert nem akarunk. Beteg. Nem tehet róla.

Hogy mersz ilyeneket írni , így általánosítani? És ez nem csak az én feleségemre igaz, hanem még sok nő van a világon aki hiába akar 25 évesen gyereket, akkor sem jön neki össze.

Milyen jogon szólod le bármelyik nőt csak azért mert 30 éves korára nincs gyereke? Nem vagy normális!


Mekkora paraszt vagy már? Édes istenem... Remélem nem fogsz szaporodni, mert ha igen, az a szegény gyerek is olyan ostoba idióta lesz mint te....és akkor bizony nehéz élete lesz.


24/F

2013. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Bocsanat!Nyilvan vannak mas esetek is,de ugy akartam irni,hogy -akinek 30 eves koraig senki nem csinal gyereket,nem vettek meg felesegul,es nem volt egyetlen hosszabb kapcsolata sem.-pontosan igy gondoltam.Mert mekkora az eselye annak hogy 30 felett talaltok egy fuggetlen,gyerektelen,jo egzisztenciaval rendelkezo not,aki meg szabad?Sajnos ilyen temakorben muszaly altalanositani.De ez felvet egy ujabb kerdest,ami kapcsolodik a temankhoz:Szempont ez nektek,hogy kepes legyen gyerekekt szulni?

Mindemellett nagyon-nagyon sajnaloma felesegedet,es minden olyan not,aki hatranyban erzi magat emiatt.3 gyerekem van,es mint anyanak a legfontosabb dolgok ok az eletemben!

Megegyszer elnezest kerek ha megbantottam valakit!

2013. dec. 11. 09:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi elsősorban egymást választottuk, persze szerettünk volna gyereket, de ha nem lehet hát nem lehet. Nem akarok másik nőt, és mástól nem akarok gyereket sem.


Elnézést a nyers fogalmazásért, de túl felszínes volt a megnyilvánulásod, én meg félreértettem egy kicsit. Ezért lettem mérges.


Szóval részemről a feleségem fontosabb, mint a gyerek. Viszont az sem mindegy, hogy akar e gyereket, mert ha nem is akart volna, akkor már kapcsolatot sem kezdtünk volna egymással.


24/F

2013. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen igy ertjuk egymast.-vegre.Fontos a valaszod.Igazabol az is erdekelne,ha egy 30-on feluli ferfi ugy erzi meg kene mindenaron allapodnia,mert ez a vagya(Nem mindenki van igy ezzel),akkor nyilvan van egy elkepzelese kit szeretne maga melle.De ha veletlenul megtetszik neki egy no-eros vonzalmat erez iranta-elutasitana -e a kozos jovokepet azert,mert nem felel meg az almainak.PL:jokat szexelnek,beszelgetnek egyutt,de a no munkanelkuli,esetleg gyerekei vannak mar,vagy egyebb dolgok ami neki nem tetszene.Vajon akkor azer elfogadna hogy szerelmes lett a nobe,vagy,vagy mindenkeppen azon lenne,hogy a kapcsolatot csak fizikai sikon tartsa?
2013. dec. 11. 10:58
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

emberfüggő, hogy ki mint tart fontosnak.


Csak sokan nincsenek tisztában azzal, hogy a boldogságot, az igazi boldogságot, nem az fogja megadni, ha nem pont olyan az a valaki akibe beleszeretünk, mint amit elképzeltünk.


Hanem pl mondjuk már van egy gyereke, vagy pont az , hogy nem lehet, vagy nem keres sok pénzt. Vagy épp amikor megismerkednek, pont nincsen munkája, mert elvesztette, de nem talál másikat.

Mai világban már amúgy se könnyű találni kapcsolatok nélkül.


Egyébként mikor a feleségemmel megismerkedtünk és összejöttünk még suliba jártunk. Mindketten meglévő érettségihez szakmát tanultunk éppen, (neki amúgy több is van) és mindkettőnknek 1 éve volt még hátra. Picivel pont a nyári szünet előtt, a vizsgaidőszak vége felé jöttünk össze.


Egyikünket se érdekelte a pénz. Nagyon levett a lábamról az az igazság:) Ő tényleg olyan nő aki végtelenül jószívű, szeret főzni, házias, gondoskodó, nagyon tud szeretni, és minden jó amit csak el lehet képzelni.


Viszont ha valaki talál egy ilyen nőt, nem feltétlenül becsüli meg. Vannak akik elszállnak maguktól.


Mert ugye nagyon elkényelmesedhetnek. Mondván megvan a nő, és nem kell semmit sem tenni érte...azt gondolják hogy talán másoknak is kellhetnek...elkezdenek más nők után futni stb...mikor meg elvesztik a nőt, akkor meg sírnak, hogy elhagyták a hűtlenségért....meg azért mert nem törődnek már vele. nem egy ilyen ember van....


Ha valaki a tökéletes nőt/férfit keresi, akkor a büdös életben nem talál majd párt.


Ha vannak tolerálható dolgai a leendő partnernek, akkor el kell fogadni. Igen is lehet szeretni valakit a hibáival együtt.


A feleségem pl idősebb, majdnem 3,5 évvel. Marhára nem zavar...aztán horkol néha:) ami inkább aranyos, mintsem idegesítő, néha türelmetlen is kicsit, és ritkán túlszalad a só, vagy a fűszer amikor főz (általában finomakat tud csinálni)

Az se érdekelt volna ha már van gyereke...nekem ő kellett, mert éreztem hogy ő az igazi és kész.


Ilyen apróságok bárhol előfordulnak. Jelentéktelen dolgokkal nem kell törődni. Ő is elvisel pedig nem vagyok tökéletes.


Ennek így kell lennie.


Mérlegelni kell mi éri meg jobban. Elfogadni a leendő párod hibáit, vagy keresni olyat akinek kevesebb van, viszont lehet hogy sose találsz ahhoz foghatót, akit lecseréltél apró hülyeségek miatt.


24/F

2013. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Meglepo,szep,es ertekes a valaszod.Ilyen fiatalon nagyon jol latod az eletet.Boldog lehet a feleseged,hogy ilyen tarsra lelt:)
2013. dec. 11. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!