Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy zavarja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy zavarja a barátnőmet de miért nem fogadja el, hogy az a nő nálam lakik?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt.külön külön élünk mert ő egyetemre jár.6 hónapja a legjobb ismerősöm meghalt.Így a lánya egyedül maradt.A házat elvitték tőle adósság fejében.20 éves.Most fejezi be a szakmáját és megmondtam neki addig marad amíg helyre nem jön az élete.És így is fog maradni.De a barátnőm egyfolytában ezen kattog.Nem érti meg,hogy nincs semmi köztünk,nem is lesz és nem is volt.Nálam lakik semmi több.

De még választás elé állított,hogy vagy ő vagy a csaj.Hétvégéig kell döntenem,de nem gondolkozok ezen.A lányt választom hiába szerelem.Sokat köszönhetek az apjának.

Miért kell ezen kiakadni?Miért kell ilyen hisztit csinálni?A legfőbb kérdés mit tehetnék,hogy a szerelmem is megmaradjon és a lány is maradjon?



2013. dec. 10. 18:29
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

29 vagyok.Másfél hónap és harminc leszek :)

Csinos és szép lány,de hogy szebb azt nem mondanám.Csodás lány,de csak egy lány ha nem szeretik szerelemből.Ilyen szempontból a barátnőm a legszebb.

És igen sajnos hármásban nem annyira megoldható.De mindent megpróbálok és diplomatikusan járok el,hogy mindenki boldog legyen.

2013. dec. 10. 23:28
 22/37 anonim ***** válasza:
83%

Sok sikert, remélem megoldódik a helyzet.

Kívánok Kellemes Ünnepeket!

2013. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd durván féltékeny és képtelen bízni benned, holott az elmondottak alapján Te nem adtál neki okot a bizalmatlanságra. A helyedben leülnék hármasban megbeszélni a dolgot és ha továbbra is menni akar, akkor menjen. Te őt szereted, hűséges vagy, a lányhoz nem közeledsz férfiként, de ha nincs bizalom, akkor nincs mire építeni a kapcsolatot. Nem mellesleg ez a fajta bizalmatlanság és hiszti egy életre megmarad és a későbbiekben többször is visszaüthet.
2013. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Hidd el, nehez lehet a baratnodnek is. Kepzeld el, ugyanezt forditott helyzetben. Ha menni akar, hat engedd... hiszen az a lany most nalad marad, es a baratnod nem fogadja el, akar jogos, akar nem szerinted. Sajnalom, ha ezert vege, de valahol meg is ertem. Annyi fiu el meg ezen a Foldon, akar az egyik vele is lakhat majd... Nyilvan zavarja, hogy ezt a kivaltsagot (h veled elhet) nem o, hanem egy masik no elvezheti.
2013. dec. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Tudom és felfogom,hogy zavarja jogosan.Engem is zavarna.DE viszont ÉN elfogadnám és próbálnám feldolgozni.Amit viszont ő nagyon nem akar megérteni.
2013. dec. 11. 14:13
 26/37 anonim ***** válasza:
Én meg értem a barátnődet. Lehet,hogy most úgy érzed nem akarsz tőle semmit de a későbbiekben kialakulhat valami kettőtök között. Nehéz helyzetben vagy nem irigyelek.
2013. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
A barátnő miért nem lakik veled ?
2013. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Költőnő? ***** válasza:

írtam már máshová is, ide is leírom, nekem volt, h egy SZOBÁBA kényszerültem fiúbarátommal.

volt emberem, mikor én fogadtam be egy barátom. srác épp akkor jött fel pestre és még nem jött neki elég össze egy albira.

annyiban volt csupán kellemetlen, h nagyon nem volt intim szféránk, de soha nem volt olyan, h bármelyikünk fejében bármi egyéb megfordult volna.

maradhatott volna tovább is, de akkor egy másik barátnőm mondta, h hozzá is mehet egy hónapra, h végre visszakapjam a szobám. Ott is ellakott egy hónapig, harmadik hónapra meg volt elég keresete, h lakótárs mellé, de külön szobába tudjon menni.

én mondjuk, mikor jött hozzám, megbeszéltem az akkori emberemmel, de őszintén, akkor is engedtem volna ha neki nem tetszik

mert nekem is egy srác segített, mikor felköltöztem és akkor se volt semmi.

szal felfogás kérdése az egész.

én nem értem meg a kérdező barátnőjét, és tök együttérzek a kérdezővel, mert voltam már hasonló helyzetben és tudom, h semmi ok nincs a féltékenységre (legalábbis az én esetemben nem volt)

2013. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


...

Azért nem költözik hozzám mert közelebb lakik az egyeteméhez mint én.Így 30 percet utazik tőlem meg 2 órát kéne.Ő döntése.

2013. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
27-esnek írtam
2013. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!