Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy zavarja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy zavarja a barátnőmet de miért nem fogadja el, hogy az a nő nálam lakik?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt.külön külön élünk mert ő egyetemre jár.6 hónapja a legjobb ismerősöm meghalt.Így a lánya egyedül maradt.A házat elvitték tőle adósság fejében.20 éves.Most fejezi be a szakmáját és megmondtam neki addig marad amíg helyre nem jön az élete.És így is fog maradni.De a barátnőm egyfolytában ezen kattog.Nem érti meg,hogy nincs semmi köztünk,nem is lesz és nem is volt.Nálam lakik semmi több.

De még választás elé állított,hogy vagy ő vagy a csaj.Hétvégéig kell döntenem,de nem gondolkozok ezen.A lányt választom hiába szerelem.Sokat köszönhetek az apjának.

Miért kell ezen kiakadni?Miért kell ilyen hisztit csinálni?A legfőbb kérdés mit tehetnék,hogy a szerelmem is megmaradjon és a lány is maradjon?



2013. dec. 10. 18:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
56%
Kerdezo, nem tudhatod, hogyan cselekednel forditott esetben. Most ugy gondolod elfogadnad, aztan ki tudja. Mindenesetre, ha o ezert elhagy, akkor nincs mas valasztasod, mint elfogadni a donteset. Te valtoztatni nem fogsz, amihez jogod van, o pedig amennyiben nem fogadja el a helyzetet, elhagy teged (az o reszerol szinten jogosan). Ilyen az elet, egy seggel ket lovat nem lehet megulni. Neked a segites fontosabb, a baratnodnek ez a dontes.
2013. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Ma szakított velem.

Kivettem mára egy szabadnapot és elvittem ebédelni.Beszélgettünk a témáról és sírva a fejemhez vágta,hogy nem fogja megvárni azt,hogy mikor fogom megdugni azt a kis kurwát.

Fő a bizalom...

2013. dec. 12. 18:39
 33/37 anonim ***** válasza:
Te aztán pasi vagy a javából, a rosszabb fajtából!!! Nem is szeretted ezt a csajt ha ennyiért kidobtad !
2013. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33 :D

Ülj le 1es

"Ma szakított velem. "

2013. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy nem tudtátok megbeszélni! :(
2013. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Sajnálom én is.Főleg emiatt.De hát ha nem bízik meg bennem akkor jogos a döntése :/
2013. dec. 13. 16:14
 37/37 anonim ***** válasza:
Azóta összejöttél a nálad lakó lánnyal?
2016. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!