Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha lusta a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha lusta a férjem?

Figyelt kérdés
Olyan mint egy 3 éves gyerek mert utána is mindig pakolni kell, a ruháit szétdobálja a házban mindenhol, amikor eszik mindent szétpakol és utána nem rakja el a dolgokat vagy ha igen akkor azt is visszarakja ami üres. Ha nem dolgozik képes egész nap ágyban maradni, akkor is ha tudja, hogy dolga van. Nehezen csinál meg dolgokat amikre megkérem. Beszéltem már vele ezekről de nem is érdekli, engem meg már zavar mert régebben nem mindig volt ilyen és tudja, hogy zavar.

2013. dec. 10. 23:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem kényeztettek el csak szeretek pihenni ha már megtehetem és megjegyezném hogy ő kicsit tisztaságmániás :)

Erőt gyűjtök a babáig.

2013. dec. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Jézusom! Na ne... Te mindenhol ott vagy? Tuti ezt vártad egész este.


Nem estem bele a hibába, ugyanis ő ezt pár hónapja kezdte el csinálni és biztos, hogy nem depressziós. Nem is akarom megváltoztatni, csak azt akarom, hogy magától jöjjön rá, hogy ez így nem jó, de legalább most már láthatja, hogy tényleg vele van a baj és nem kezd el hisztizni, hogy nekem semmi nem jó (ugye? :)). Amúgy meg te vagy trehány, nem én tisztaságmániás.

2013. dec. 11. 00:31
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Jajaajaja

Drágám, megmondták hogy vitaminhiányom van :)

2013. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Most a troll a férjed, vagy csak egy troll? Egyébként az én férjem is lusta, csak én lesz@rom. Ami nincs a szennyesben, azt nem mosom ki, amit nem talál meg, azt nem keresem meg, stb. Így rákényszerül, hogy nagyjából a helyére tegye a dolgokat, és ehhez csak egy kicsit kell megerőltetnem magam, hogy ne tutujgassam úgy, mint az anyja. (Ő még azt is megkérdezte tőle, ha elindult, hogy eltette-e a kulcsát, telefonját, ebédjét, stb... Amikor összeköltöztünk, hetekig rendszeresen mindent itthon hagyott...)
2013. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mért költöztél össze vele? Ha külön laknátok, mint azelőtt, akkor nem a Te lakásodat rendetlenítené össze, és nem érintene Téged, hogy nála mekkora a kosz.:)

Este randi, ittalvás-ottalvás: ez a megoldás!:)

2013. dec. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez komoly hogy itt oltogatjátok egymást a férjeddel? :DD Ez mekkora! :D
2013. dec. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg ő az mert ha megkérem valamire akkor rávágja, hogy vitaminhiánya van, de most vettem neki vitamint :D Amikor összeköltöztünk még nem volt ilyen és utána se, csak nemrég kezdte el. Volt olyan, hogy kiszolgáltam de nem rendszeresen és már nem csinálok ilyet. Nem vagyok tisztaságmániás de nem bírom nézni a koszos ruháit amiket szétdobál, olyat már csináltam, hogy az üres dolgokat nem dobtam ki és amikor valami olyan volt amit nagyon szeret és megemelte, rájött, hogy nincs benne. Az rosszul esett neki :) úgy látszik nem tanult belőle.
2013. dec. 11. 10:25
 18/19 anonim ***** válasza:

Mondom, nekem a szennyes ruháknál nagyon bejött, hogy nem mostam ki azt, amit nem rakott a szennyesbe. Már csak azért is, mert az én férjemnek fehér ingben kell dolgoznia és elég ciki, ha hétfőn reggel szembesül azzal, hogy nincs tiszta, vasalt ing, hanem szét van hajigálva a múltheti... (Munka előtt vett egyet a kínaiban, aztán vett néhány normálisat tartalékba.) Mondjuk ehhez olyan férj is kell, aki tolerálja ezt a sztrájkot és nem üt agyon. Az én férjem viráglelkű és ő is belátta, hogy már nem az anyjával él együtt, aki szombat reggel követeli a szennyest, mert mosni akar... Valamint, hogy könnyebb legyen a dolga, tettem egy szennyest a hálóba és a fürdőbe is. Azt mégse várhatom el, hogy a szobából kivigye a fürdőbe ill. fordítva, az nagyon megterhelő az én férjemnek... :)


Az meg, hogy nehezen csinálja meg, amire megkéred... Kit érdekel, ha megcsinálja? Ha én azt szeretném, hogy a férjem segítsen valamiben, akkor még időben elkezdem neki trillázni, hogy szokja a gondolatot. De sose csinálom meg helyette pusztán azért, mert elfogy a türelmem. Azt nem szabad, mert akkor nyugodtan tespedni fog a kanapén, és úgy van vele, hogy majd megoldódik a probléma magától - ahogy az lenni szokott.


Persze sose jó érzés, ha a férj lemegy egy 3 éves gyerek szintjére, de ha előtte nem volt ilyen, lehet, hogy elhanyagolva érzi magát, és így akar kicsikarni belőled egy kis anyai gondoskodást. Az én férjem szimplán trehány, mert az anyja mindig mindent megcsinált helyette, de én ezzel tisztában voltam már a házasságunk előtt is, és ő rengeteget fejlődött ilyen téren.


Egyébként, ha fáradt, döglik egész nap, nehezen kel fel, stb., tényleg lehet vitaminhiánya, pl. magnézium. Úgyhogy, kedves troll férj, a multivitamin mellé egyél Magnosolvot is. Aztán már nem lesz több kifogás! ;)

2013. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyébként amikor vitaminhiányom van én is ilyen vagyok. Főleg télen, akkor aztán legszívesebben ki se kelnék az ágyból. Nyáron meg le se lehet lőni.

Nálunk asszony a lustább sajnos, de ő fejlődik magától, nem én változtatgatom. Szerintem ő is vitamin hiányos mert elég válogatós a lelkem.

2013. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!