Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, ha megszívatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha megszívatom? Amit kapok, azt adok.

Figyelt kérdés
Már egy éve szingli vagyok, egyszerűen nem jön össze semmi. Voltak udvarlók, volt olyan akibe már majdnem belezúgtam, aztán elutasított. Voltak randik, amik után reménykedve vártam a hívást, de semmit. Minden csak pofára esés volt, azok a szemét pasik elhitették velem azt, hogy nem vagyok jó nő, hogy nem kellek senkinek. Most van egy srác, tetszik is, meg nem is, de félek hogy ő is pofára fog ejteni. Randizni akar velem szombaton, arra gondoltam, belemegyek a randira, lebeszélem vele de nem megyek el. Érezze már más is amit én. 24/L
2013. dec. 13. 09:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Persze, de remélem az életben nem lesz párkapcsolatod, mert nem vagy érett rá. A 7 pasiból legalább 7 nyilván okkal dobott, ami ilyen értelmi színvonallal nem is csoda.


Egyébként: bosszúnak azt hívjuk, amikor azt "szívatod meg", aki téged is. Tehát visszaadod valamilyen módon. Te viszont szimplán g.c.séget készülsz tenni olyasvalakivel, akit nem is láttál még. Gratulálok.

2013. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
hülye gyökér növessz agyat
2013. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Gyökér? Hát akkor az vagyok. Ha velem gyökerek én is az leszek. Ez kell nekem most, hogy vissza nyerjem kicsit az önbizalmam, hogy ÉN dobok valakit.
2013. dec. 13. 10:11
 14/31 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2013. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Maximálisan megértem azt a 7 pasit.

Veled van a baj,de nem is kicsi...

2013. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Majd megérted hogy nem attól lesz önbizalmad ha gyáva módon nem mész el egy randira. Hanem hogy ha valaki odalesz érted. Szerinted valaki is az életeben oda lesz érted, így?? Mindenki csak egy hazug, önbizalomhiányos, megkeseredett vénlánynak fog tartani. És ha valami, hát ez taszítja a pasikat. Így feleségül se fognak lenni ha mindig hordozod majd a sértettséged. Foglalkozz inkább magaddal, sportolj és legyél tényleg tuti nő, akkor a földön fognak kúszni érted. Mert ha ennyien elutasítottak akkor biztos nem lehetsz egy nagy szám.
2013. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Rosszul gondoljátok, senkihez nem voltam szemét.

Minden találkánál maximálisan normális kedves voltam, nem nyomultam rá senkire, beszélgettem (és nem hülyeségekről), ezért nem értem mi lehetett a baj.

2013. dec. 13. 10:22
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de ez már tényleg szánalmas..
2013. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Aki még egy dugásra se jó..
2013. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"Állítólag jól nézek ki, és mindenki jól érzi magát velem, akkor nem tudom, miért van ez."


Mert frusztrált vagy, önbizalomhiányos, és süt a szavaidból, hogy számodra élet-halál kérdése lassan, hogy kelljél valakinek. Ez riasztóan hat. Valójában nem szingli vagy, hanem magányos. Előre leszögezném: EGYÁLTALÁN NEM sértő szándékkal mondom, amit mondok. Próbáld higgadtan végiggondolni, ha nem inged, ne vedd magadra.


Te nem érzed, de az a harag, sértettség, frusztráltság, amit itt leírtál sugárzik belőled, és menekülésre készteti a pasikat. Te azt gondolod, a pasik tettek ilyenné, de egy dolgot mindig tarts szem előtt: a férfiak nem egyetlen egészt alkotnak. Attól, hogy egy férfi megbántott, arról a másik még nem tehet.


Képzeld el, hogy az egyik ilyen randidon egy pasi lehord mindenféle büdös k**vának, mert a volt barátnője megcsalta. Te tehetsz róla? Te csaltad meg? Naná, hogy nem! Aztán ez a fickó panaszkodik, hogy minden nő lerázta. Mire te ott állsz értetlenül: hát naná, hogy kikosarazza mindenki, ha ilyen ellenséges, dühös és negatív. Erre ő a képedbe vágja, hogy na persze, de őt a nők tették ilyenné. Erre te mit mondasz? Így van: te nem ártottál neki semmit, nem te tetted ilyenné. Ekkor ő a képedbe vágja, hogy persze, de te sem jössz össze vele. Nem hát: hülye lennél vele összejönni.


Nem azt mondom, hogy te ezt a párbeszédet lejátszod a pasikkal, csak azt, hogy ezek az érzelmek LÁTSZANAK rajtad. Mondogathatod, hogy a pasik tették ezt veled, de valójában ez nem igaz: te teszed magaddal.


"Már nincs kedvem találkozni senkivel, mert tudom előre, hogy utána nem lesz belőle semmi.

"


Ennyi. Akkor ne találkozz senkivel. Ez ilyen egyszerű. Ha ennyire frusztrált és zaklatott vagy, akkor nem tanácsos randizni, mivel annak pontosan oda vezet, ahol most tartasz. A saját lelkedben tegyél rendet. Értsd meg, hogy a boldogságodat nem abban mérik, hogy van e valakid. Ne legyél kapcsolatfüggő, az életed nem egy párkapcsolattal lesz teljes, pont fordítva: a teljes élet szükséges ahhoz, hogy jó párkapcsolatod legyen.


Köss békét. Gondold végig fordítva: gondolom, neked is volt már olyan randid, amikor az ismerkedés közben rájöttél, hogy neked az a pasi mégsem kell. Te hibásnak érezted magad ezért? Ha nem tetszik neked egy pasi, attól te rossz ember vagy? Attól szemét leszel? Te jogosnak éreznél egy ennyire kicsinyes, szánalmas bosszút?

2013. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!