Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, ha megszívatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha megszívatom? Amit kapok, azt adok.

Figyelt kérdés
Már egy éve szingli vagyok, egyszerűen nem jön össze semmi. Voltak udvarlók, volt olyan akibe már majdnem belezúgtam, aztán elutasított. Voltak randik, amik után reménykedve vártam a hívást, de semmit. Minden csak pofára esés volt, azok a szemét pasik elhitették velem azt, hogy nem vagyok jó nő, hogy nem kellek senkinek. Most van egy srác, tetszik is, meg nem is, de félek hogy ő is pofára fog ejteni. Randizni akar velem szombaton, arra gondoltam, belemegyek a randira, lebeszélem vele de nem megyek el. Érezze már más is amit én. 24/L
2013. dec. 13. 09:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35 éves korodban arra fogsz gondolni, hogy az egyetlen férfit is elszúrtad aki igazán érdeklődött irántad :D
2013. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Az Isten óvjon az ilyen nőktől.

Tipikus sértett p*csa gondolkodás minden logika nélkül.Sírsz hogy senkinem kellesz de ha akad egy lehetőség azt

Miután ennyire megsérted szerencsétlen srácot,majd keres magának egy normális lányt,te pedig újfent megbizonyosodsz abban hogy minden férfi szemét.

Egy ilyen kérdés után pedig nem tudom elhinni azt a sok jót amit magadról írsz.

De te persze képtelen vagy beismerni hogy benned van hiba miután ennyi férfinak nem kellettél..

Hát kellemes szenvedést.

2013. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

*snkinek nem

Ha akad egy lehetőség azt pedig direkt elrontod.

2013. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet. Ne legyél buta. Sokkal jobb, ha kicsit kevésbé állsz drámaian az egészhez. A sráchoz is, egyébként főleg hozzá :) Magyarul találkozz vele, de ne gondold, hogy ez valami végzetes találkozás lesz és húú, meg tyű itt a leendő férjem :D Úgy kell, hogy itt egy srác, akivel lehet, hogy tudunk rendszeresen dugni, ha jó forma, ha nem egyszer sem viszont casheljen. Eleinte csak ennyi, aztán kombinálni még ráérsz meg behálózni, érzelmileg zsarolni, hendrixkedni az idegrostjain stb:DDDD.


27/f

2013. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne a srácot megbántanod. Elhiszem hogy sok csalódás ért, én is randizgattam lányokkal kevesebb sikerrel és amikor egynél látszott hogy végre lesz valami na azt én ejtettem pofára pontosan ezért mert beleuntam abba hogy mindig csak én ejtek másokat.

Utólag borzasztóan bánom a dolgot mert a lány szerelmes volt belém és szép jövőnk is lett volna :(

2013. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Összetörnéd egy olyan férfi szívét, aki szerelmes lesz beléd? Csupán azért, mert a múltban lepasszoltak néhányan és kudarcként élted meg? Hülyegyerek, kösd föl magad ilyen hozzáállással.
2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem szivatás hanem szimpla taplóság.

Ha meg akarod szivatni csináld azt mint a többi csaj, húzd az agyát hónapokig, hagyd h puccos étterembe vigyen, aztán mikor végre szexelnétek akkor dobd ki. Utána még játszd el vele kétszer.

2013. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mennyi csalódás ért eddig az életben, mert már ezért a gondolatodért is mindet megérdemelted!
2013. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy ha velem szemetek a pasik, akkor én is lehetek az. Mindenkihez normálisan álltam, nem használtam ki senkit. Ha 7 pasi is elutasít, bőven indok arra, hogy elmenjen a kedved az ismerkedéstől és az önbizalmad a béka feneke alatt legyen... Nem akarom, hogy jöjjön egy 8., aki ugyanígy lepattint. Az, hogy szép vagyok mások mondták illetve azt is hogy jó velem lenni. Egyik válaszoló írta, hogy teljes élet is lehet párkapcsolat nélkül. Igen? Teljes életed lehet egyedül? Egyedül maradni, senkihez sem hozzábújni, beszélgetni, szexelni, ami ugye szintén nem mellékes dolog az ember életében. A kalandok nem vonzanak, nem ebben keresem a boldogságot. Ne mondja nekem senki azt, hogy 1 év magány és kudarcba fulladt randik után is legyek boldog. Ugyan mire? Az összes többi pasihoz úgy álltam hozzá, ahogy Ti írtátok, hogy ő egy aranyos, kedves ember, aki nem tehet az én egyedüllétemről. Mégis utólag derült ki, hogy nem kellek neki (sem). Akkor ezek után? Kiben, miben bízzak még? Hm?
2013. dec. 13. 20:10
 30/31 anonim ***** válasza:

Tipikus sértett királynő viselkedés.

1) Az miért szemétség ha valakinek nem kellesz?

2) Ez a pasi mit ártott neked?

3) Ha így hozzá akkor hogyan akarsz kapcsolatot?


Erőltesd meg magad és gondolkozz.

2013. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!