Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik vagy nem illik hozzájáru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik vagy nem illik hozzájárulást kérni a rezsihez a munkanélküli pasimtól?

Figyelt kérdés
Nekem van munkám, nem túl magas, de fix fizetéssel, ő alkalmi munkákból él, de télen alig van ilyen. Lelkiismeretfurdalásom van, ha elkérem a rezsi felét, de eltartani se akarom. Most gyakorlatilag mindent én fizetek. Mit csináljak?
2013. dec. 13. 10:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, így azért már más a helyzet.

Ebben az esetben tessék leülni vele és elmondani, hogy szereted, de nem óhajtod eltartani, úgyhogy legyen kedves egy adott határidőig munkát találni.

2013. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 ASOT ***** válasza:
77%
Így van beszélgess el vele erről, és ha nem lesz rövid időn belül változás akkor költözzön el. Vagy a hűtőt lelakatolod.
2013. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak alkalmilag nem lenne munkája, de amint van, azonnal kifizetne mindent szó nélkül, az okés lenne, de így...

Nekem most lett munkám és a félhavi fizum másra kellett, pasim megértette, hogy a következő teljes haviból viszont mindent kifogok fizetni. Nem akarom, hogy eltartson. Normális helyen ez így működik.

2013. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

ASOT: hehe, jó ötlet.

Elektromos ágymelegítőt kaptam tavaly Nagymamitól, szóval köszi, nem kell több.

2013. dec. 13. 10:59
 15/32 anonim ***** válasza:
30%
Csak az nem dolgozik,aki nem is akar!!
2013. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 ASOT ***** válasza:
77%

Amúgy ez sajnos így van ahogy a 15 ös írja. Sokan nem dolgoznak mert h nincs munka és kuiporognak pár Ft-ból.

Munka az van, csak sokaknak sok munka koszos.

Ő annyiért meg amannyiért nem fogja azt csinálni...de ha nincs más...

2013. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

14.

Én nagyobb teljesítményű vagyok és mondanom sem kell,hogy multifunkcionális ;)

2013. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17: Mosogatsz is, ha úgy adódik?
2013. dec. 13. 11:13
 19/32 anonim ***** válasza:
Konkrétan én is úgy voltam vele, hogy nincs munka meg ilyenek... Szóval alkalmi munkáim voltak meg csomó pénzem elment teljesen fölösleges interjúkra, aztán találtam egy közvetítőt és azóta van rendes állásom. Igaz, hogy a közvetítő levesz sokat, de ez nem érdekel, mert a túlórákkal együtt szépen ki tudok fizetni mindent.
2013. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
19: a közvetítőt nem csak egyszer kell kifizetni, aztán csókolom?
2013. dec. 13. 11:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!