Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik vagy nem illik hozzájáru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik vagy nem illik hozzájárulást kérni a rezsihez a munkanélküli pasimtól?

Figyelt kérdés
Nekem van munkám, nem túl magas, de fix fizetéssel, ő alkalmi munkákból él, de télen alig van ilyen. Lelkiismeretfurdalásom van, ha elkérem a rezsi felét, de eltartani se akarom. Most gyakorlatilag mindent én fizetek. Mit csináljak?
2013. dec. 13. 10:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
24%
Úgy nézett ki a dolog, hogy besétáltam és jelentkeztem egy általuk hirdetett munkára. Hivatalosan a közvetítő a munkaadóm, nem a cég, ahol dolgozom, ez fél év után változik, addig pedig fix fizetésért dolgozom és így x százalékot a közvetítő kap.
2013. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
89%

A közvetítő amúgy a prohumán és szerintem elég jó. Szerintem dugd az orra alá.

Mondjuk amilyen kis szemét vagyok én tuti elkezdenék megvonni tőle dolgokat, hogy vegye észre magát és ne legyen annyira kényelmes.

2013. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
21: hát, elég lehúzás szaga van... Fél év után a cég lesz a munkaadód? Hol találtad a közvetítőt?
2013. dec. 13. 11:44
 24/32 anonim ***** válasza:
Az nem közvetítő, hanem munkaerő-kölcsönző. Egész más, mert itt velük állsz alkalmazásban és a cég tőlük "bérel" téged. Sokan át se vesznek soha saját alkalmazásba, mert egyáltalán nincs saját, csak kölcsönzött alkalmazottjuk.
2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24: igazad van, ezt a kettőt mindig keverem. Én egy gyárban dolgozom és ott folyamatosan veszik át az kölcsönzötteket.
2013. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

18.


Szerintem egyáltalán nem mosogatni állítanál be.

Látom felkeltette az érdeklődésedet ez a kölcsönzős dolog. Azt érdemes tudni rólam,hogy elég rugalmas vagyok.

2013. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%
Kérhetsz, de ha nincs egy vasa sem, akkor úgysem tud miből adni neked.
2013. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
26: Hát nem tudom, mivel az alapproblémát nem hiszem, hogy megoldaná. Gondolom, Te se úgy mentél oda, hogy szia, dolgozni szeretnék, adjatok valami melót. Ha jól értem, Te egy konkrét állásra jelentkeztél, amit valahogy megkerestél, ugye?
2013. dec. 13. 13:11
 29/32 anonim ***** válasza:
Oda mentem, mert dolgozni szerettem volna, megnéztem náluk milyen lehetőségek vannak, abból választottam egyet, írtam egy tesztet, következő héten már interjú, betanulás és munka. Ennyi volt. De pár kommenttel feljebb leírtam a kölcsönző nevét.
2013. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ja, látom, csak nem tudtam, hogy az egy név... Köszi, továbbítom, hátha történik valami.
2013. dec. 13. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!