Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány mellett mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány mellett mennyire látszik "gyereknek" egy 19 éves srác? Szerintetek kezdjem el vele? Mennyire tud jól működni egy ilyen kapcsolat ha a fiu fiatalabb mint a lány? És ez a különbség elfogadható még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hétvégén egy szórakozóhelyen megismertem fiút. Nagyon jól elvoltunk, beszélgettünk, elkérte még akkor este a számomat. Megkérdezte hogy leszek-e a barátnője. Nekem nagyon tetszik, és ez kölcsönös. Kb fél éve lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak, ami alatt nagyon megtörtem. Csalódtam hatalmasat....

Túl tudtam lenni rajta, és szeretnék kapcsolatot. De én 22 éves vagyok ő 19. Nem nagyon látszik rajta inkább 20-21-nek néz ki. Szeintetek működhetne igy is? Véleményetekre vagyok kiváncsi. Rendes srác, nem link alak, aki megtud jelenni...tehát minden oké.


2009. nov. 24. 13:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

14:11

Egyébként érdekes a meséd. Nem tudom honnan vonod le a következtetést, hogy az anyák 90%-a ilyen, statisztikai hiteles adatod van róla vagy mi? O_o

Szerintem az sokkal ritkább hogy bekattan így valakinek az anyja, minthogy normálisan elfogadja a fia barátnőjét.

Szerintem egy anyának örülnie kell, hogy a fia "felhoz végre egy lányt a házra", nem fordítva.

2009. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Jól van na. Nem foglalkozom senki véleményével, csak kiváncsi voltam ti mit szóltok hozzá. Ennyi az egész. Néha jól esik egy kis biztatás.
2009. nov. 24. 14:41
 13/27 anonim ***** válasza:
3 év nem sok, attól hogy valaki 19 éves az nem azt jelenti hogy segg hülye, gyerekes, vannak ilyenek is persze, de neked szimpatikus a srác, akkor nem mindegy hány éves?Nehogy már azért ne jöjjetek össze mert 3 évvel fiatalabb:D
2009. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Lehet komoly is, igen vannak gyerekesek, de sokszor pl az exem 25 éves léttére köze se volt a komolysághoz. Egy nagy gyerek volt.

Meglátjuk mi lesz belőle, remélem egy jó kapcsolat...

2009. nov. 24. 14:56
 15/27 anonim ***** válasza:
A korkülönbség dolog egy nagy baromság,mert nemondja már azt nekem valaki,hogy tudatosan megválogatja mindenki kibe,mikor,hol legyen szerelmes.Mert ez az érzés jön,ha akarod,hanem.Persze hozzáteszem azért nem a 15-50éves felállásra gondolok..
2009. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a komolyság,neked mit?
2009. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
:) aranyos vagy. remélem szerelmes leszek :)
2009. nov. 24. 15:05
 18/27 A kérdező kommentje:
Mit jelent a komolyság? ne viselkedjen gyerekesen, ne röhögjön mindenen mint egy vakegér....stb. viselkedjen ugy mint egy normális emberhez méltóan. én is tudok néha bolondosa lenni, kell is néha, de azért nem szeretem azt ha megállás nélkül folyamatosan mindenen röhög. ismerek ilyen fiut. tudatos gyerek viselkedés.
2009. nov. 24. 15:08
 19/27 anonim ***** válasza:
Ezeket az embereket "ALAPBÓL" taszitani kellene..
2009. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
pl: én nem hiszek abba hogy az ellentétek vonzanák egymást,szerintem hasonló csak hasonló társaságában érzi jól magát..
2009. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!