Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány mellett mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány mellett mennyire látszik "gyereknek" egy 19 éves srác? Szerintetek kezdjem el vele? Mennyire tud jól működni egy ilyen kapcsolat ha a fiu fiatalabb mint a lány? És ez a különbség elfogadható még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hétvégén egy szórakozóhelyen megismertem fiút. Nagyon jól elvoltunk, beszélgettünk, elkérte még akkor este a számomat. Megkérdezte hogy leszek-e a barátnője. Nekem nagyon tetszik, és ez kölcsönös. Kb fél éve lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak, ami alatt nagyon megtörtem. Csalódtam hatalmasat....

Túl tudtam lenni rajta, és szeretnék kapcsolatot. De én 22 éves vagyok ő 19. Nem nagyon látszik rajta inkább 20-21-nek néz ki. Szeintetek működhetne igy is? Véleményetekre vagyok kiváncsi. Rendes srác, nem link alak, aki megtud jelenni...tehát minden oké.


2009. nov. 24. 13:53
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

igen ez igy van. van két fiu ismim, akikkel nem naon érzem jól magam 20-21 évesek, mert irtó gyerekesen viselkednek, akik a suliban képesek egésznap röhögni. nem szeretem az ilyet. éretlenek....

de akiről most szó van nem ilyen.

2009. nov. 24. 15:20
 22/27 anonim ***** válasza:
Am figy leirom a frankot,mert én mindig öszinte vagyok! Szerintem a komoly csak addig komoly amig meg nem kapod tölle az első pofont,és utána már jönnek a szokásos dumák,nem ő volt az igazi,meg hogy milyen is valójában..Akkor vajon hol lehet ő ki kell nekünk? A válasz egyszerű:) Mert az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha ku..ás akkor lehetne háziasabb,kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy nem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem nem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kell majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy utóbb nem értékeljük..
2009. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
köszi h irtál, ez is igaz. nekem is mindig a "rossz fiuk" jöttek be, de ember hiba nélkül nincsen. és semmi nem tart örökké. de sose lehet tudni :)
2009. nov. 24. 15:32
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagy problémám!Az a gond velem hogy én már születésemtöl fogva ragaszkodó tipus vagyok,és ha van egy kapcsolatom,annyira de annyira ragaszkodok ahozz az emberhez hogy az már tényleg beteges,szinte megfolytom a szeretettetemmel,annyira aggodok érte,annyira féltem,mindig vele lennék,lehoznám neki a csillagokat is,ha nincs velem akkor mintha a világnak vége lenne..egyszerüen olyan nagy a szeretetthiányom hogy úgy érzem csak ez tudja egyensúlyba tartani ha ilyen vagyok,és nem tudok megváltozni,mit tegyek? sok lány pedig a törödést igényli azt olvasgatom sok helyen,hogy önmagam legyek,de mégis ha meg az vagyok akkor meg már kinos,mit tegyek?
2009. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
nekem is a szeret hiány hiányzik. De az nagyon. Én is ragaszkodó vagyok. Nekem bejön ez ha egy fiu ilyen egy lány miatt mint te. :) csak önmagadat add, és ne változz meg senki kedvéért sem.
2009. nov. 24. 20:10
 26/27 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodtam már ezen amúgy,és arra jutottam hogy nem érdemes megváltoznom tényleg nem.."Inkább utáljanak azért aki vagyok,mint szeressenek azért aki nem én vagyok"
2009. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egy v mire rájöttem:Nem lehet a másik ember számodra az élet,mert akkor a másik ember számodra igazából egy bálvány akiért mindent megtennél,akiért mindenre képes lennél,ez a szép vágy benne van az emberben hogy az ennyire szeresssen de ezt nem lehet egy véges emberre kiterjeszteni,mert ez a vágy a végtelenbe mutat oda kívánkozik!
2009. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!