Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért kellett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nyáron dobtam, de most megint beszélgettünk. Teljesen úgy nézett ki, hogy lesz belőle valami, de most találtam valamit, ami arra utal, hogy kb. 2 hónapja volt barátnője, bár már nem látom, hogy beszélgetnek, de valószínű. Egy barátnőmet megkérdeztem, azt mondta, hogy szerinte már nem járnak, de biztos vagyok benne. De akkor miért adott félreérthetetlen jeleket? Nem olyan, hogy egyszerre két lány, ismerem, de akkor engem miért hülyít? A félreérthetetlen jelek TÉNYLEG félreérthetetlenek. Köszi ha elolvastad, és ha válaszolsz is:/
2013. dec. 16. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
NEM
2013. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Légyszi értelmes válaszokat:/
2013. dec. 16. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
IGEN
2013. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!