Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megtud győzni arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtud győzni arról hogy a nők logikus lények?

Figyelt kérdés
Semmi gyűlölet nincs bennem, egy korrekt vitát szeretnék érvekkel és tapasztalatokkal!
2013. dec. 19. 17:41
1 2 3 4 5 6
 11/53 tsz-tag ***** válasza:
60%
Én úgy tudnám jellemezni mint egy überbrutál programot tele algoritmusokkal.Rengeteg hibával és fatal errorral, de valahogy mindig helyreáll magától a rendszer.Szerintem fingja sincs még a fejlesztőnek se hogyan működik igazán.
2013. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
egyik nem sem logikus. az alkoholista sem logikus. aki agyonveri az asszonyt az sem
2013. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 Nyehehe :) válasza:

inkább nem mint igen.

érdekes,lehet vita,de mégse, mert a többség ilyen.

azért az utolsó kommentedben van némi gyűlölet.

2013. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Őszintén. De most minden cinizmus nélkül kérdezem. Miért jó nekik ha fáj, ha szenvednek, ha nem veszik őket semmibe. Nem tudom hány embert ismerek akik ezt tapasztalják. Sorra látni hogy azokat az embereket, akik érnek is valamit, eldobják olyanért aki megalázza őket.
2013. dec. 19. 17:49
 15/53 A kérdező kommentje:
Tény ami tény , a mi nap nagyon felidegesített. Az egyik legjobb cimborám nagyon ráfázott. Mi miatt? Azt nem lehet tudni. Adott egy lány aki nagyon szereti ezt az embert ő meg viszont. Még sem képes megpróbálni és az sem jön szóba hogy nem érez semmi. Inkább egy szenny alakkal próbálkozik, holott ez a barátom mindent megadna neki ami csak telik tőle. Szükségük van egymásra még is ez az idióta gondolkodás elb*ssza egy ember életét, de legalább egy időszakát. Az életben meg az idő érték. És miért? Mert buta!
2013. dec. 19. 17:51
 16/53 A kérdező kommentje:
A titokzatosság meg a szimpla idiótaság két külön dolog. De a titokzatosságnak is vannak határai.
2013. dec. 19. 17:52
 17/53 Tarnolf ***** válasza:
69%

Szerintem a nők igenis logikus lények. Csak legtöbbjük megnehezíti a férfiak dolgát. Úgy értem, tényleg nem mondják el a gondjukat és van, hogy utána meg minket csesznek le, hogy miért nem segítünk. :)


De ettől még szeretem őket, megérteni viszont sose fogom és nem is akarom őket.



Meggyőzni nem tudlak, mert néha én is kétkedem ebben. Például amikor van egy adott srác (most nem magamat írom le), aki kedves, figyelmes, hűséges, őszintén szereti a párját, az meg csak úgy kidobja. Akár másért, akár, mert olyanja van. Na én ezt nem értem meg. Meg azt, hogy sokuk a nagyképű, divatmajom kisfiúkra bukik, akik csak kihasználják őket. (Ne értsetek félre, a nők iránt nincs bennem gyűlölet csak értetlenség. Az ilyen kis divatmajmokat nem tudom elviselni. :D) Egyébként tisztelet a kivételnek, tudom, hogy van, nem is kevés.

2013. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Pontosan erről beszélek.
2013. dec. 19. 17:54
 19/53 anonim ***** válasza:
Én pl sokszor az érzelmeimre hallgatok, de ugyanakkor az eszemre is, ezért van pl hogy nem mindig azt csinálom, amit szeretnék vagy amit kéne. Amelyik gyöz éppen, és mivel utána már a másik gyöz, megbánom, amit tettem, és másképp gondolom. Azon megy a vita bennem, hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak, néha csak elkapnak az érzelmek, néha meg visszafogom magam, és ezt más nem is értheti.
2013. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 Nyehehe :) válasza:
szeretni nem csak szerelemmel lehet,viszont ha az nincs meg(szerelem) akkor meg nincs miről beszélni.
2013. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!