Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megtud győzni arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtud győzni arról hogy a nők logikus lények?

Figyelt kérdés
Semmi gyűlölet nincs bennem, egy korrekt vitát szeretnék érvekkel és tapasztalatokkal!
2013. dec. 19. 17:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Persze, megértelek :).
2013. dec. 22. 13:17
 52/53 anonim ***** válasza:

"Tehát ha szerelmes vagy valakibe aki ver és iszákos barom és nem lesz mellette jövőd akkor te vele maradsz mert a logikátlan érzelem sokkal fontosabb mint mint az hogy kilátástalan a jövőtök. Ékes védekezés valóban!"


Látom, nem sikerült felfogni amit írtam, se'baj:)

Nem a logikátlan érzelem sokkal fontosabb, hanem, hogy az emberi önbecsülés rombolható. Ez az ami miatt a nem megfelelő emberrel képes lenni az ember. Megjegyzem engem soha nem vert meg senki, nem voltam iszákos barommal együtt. Egyáltalán nem kell ahhoz egy újjal is hozzányúlni valakihez, hogy az önbecsülését pusztítsuk. Apránként, kifinomultabb módszerekkel is lehet "dolgozni". Ez utóbbi módszerrel nem csak a leggyengébb és legbutább nőket lehet padló közeli állapotba küldeni.

A kommented további részét nem olvastam el, így nem tudok vagy akarok rá reagálni. Csak erre szerettem volna, mert nem ment át neked a mondanivaló lényege. Főként arról, hogy valami nem csak fekete vagy fehér lehet. Szerintem neked ez nem fér a fejedbe:)

2013. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Mármint hogy mi nem fér a fejembe?
2013. dec. 22. 20:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!