Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondja, ha elmegyek az egyetemi gólyatáborba, elhagy... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 6 éve 1ütt vagyunk,eddig nem nagyon mentem bulizni,mert mindig azzal jött hogy vége lesz,ha megteszem.De azért ezt nem lehet a végtelenségig csinálni!! Már eleget bizonyitottam neki,nem csaltam meg,de az egyetemet nem akarom úgy végigcsinálni hogy nem mehetek oda ahova szeretnék,nem ismerkedhetek emberekkel mert kiborul meg vádaskodik...!! Ez nagyon szar...tudom hülye vagyok h nem hagytam még ott,majd biztos ezt mondjátok,de szeretem őt,mert egyébként egy csodálatos társ! És most igy is elég sok változás lesz az életemben:új suli,elköltözés otthonról és akkor még vége is legyen? Ez így egyszerre tul sok nekem...:(
2008. júl. 14. 10:59
1 2
 11/19 anonim válasza:
19%
tökjó. gimnáziumos gólyatáborba is dugnak? :D
2008. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

mi van??? gimnazium???

abban a hittben eltem, hogy egyetemi golyataborrol beszelunk...hateves kapcsolatot nehezen tudok elkepzelni meg a gimnazium elott...hmm...hogy mik vannak?!

2008. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

Nyugodj meg az általános iskolai táborban is dugnak, sőt a ballagáson 8. végén pár éve már a lyukas fillér helyett kotont szokás adni mert utána megszállják a kis tetvek a környező parkokat! Személyesen látom évente egyszer, ne jöjjös semelyik se a kamuszöveggel hogy ez baromság!

A problémádról meg az a legtermészetesebb hogy félt az ilyen helyekről mert nyilván annyira "megbízhatónak" tart hogy tudja mi lehet az akció vége, meg tudja hogy ha leiszod magad elszáll a maradék gátlásod is, mit gondoltál mire jók az egyetemi gólyabálok ha nem a 3 napos csontrészegségről meg dugásról úgy általában mindenki mindenkivel. A miénken állítólag egy csomó faszi is egymásra mászott miután végigmentek a kurvákon, sőt bevetették az egyikük kutyáját is, ha már kreatívan ellesték az egyik zs kategóriás jenki bulimoziból, mert ez manapság állítólag teljesen elfogadott.

2008. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Dehogyis,egyetemi gólyatáborról van szó...sztem valamit félreértett az előtted válaszoló...
2008. júl. 14. 13:40
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
ez azt jelenti, hogy te masodikos korod ota tartasz baratot? raadasul ugyanaztat? mar ne is haragudj, de aki ebben a korban ezzel foglalkozik az ne csodalja, hogy ovni probaljak. (nyilvan nem ismersz mas ferfit rajta kivul -ha igen akkor szegyeld magad- es fel a csavo nehogy hirtelen kedvet kapjal az idegen hus oromeire! -es most nem egy jol atsult kolbaszra gondoltam :D )
2008. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mi az h másodikos korom óta?? Na jó,tisztázzunk vmit: 27 éves vagyok,csak most kezdem majd az egyetemet.Tehát 21 éves korom óta van meg a pasim.Így már világos?
2008. júl. 14. 14:08
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

oki doki:) ez mar mas. de igy feljon megegy problema. 27 eves letedre miert hagyod magad ennyire iranyitani? nem vagy mar pisis teenager, hogy elolvadjal egy ket mosolytol meg hulye igerettol (a fenyegetozesrol nem is beszelve). nezd realisan a dolgokat es donts belatasod szerint!

itt csupan egyetlen kerdesnek van helye: mi a jo neked?

2008. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tudom,eléggé befolyásol a pasim,de egy csomó kérdésben magam szoktam dönteni...pl.ebben a továbbtanulási kérdésben is le akart beszélni,de én nem hagytam...! :) szóval csak ha a szivemre hallagatok,akkor mondom azt hogy nem akarom elvesziteni,de ha az eszemre,akkor tudom hogy ésszerűbb lenne szakitani,mert hát szeretnék még mást is megismerni az életben stb.Csak hát nagyon kötődök hozzá és ezért nehéz elszakadni,pedig tudom h előbb-utóbb el kell...:(
2008. júl. 15. 14:00
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi van veled így 6,5 évvel később?
2015. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!