Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a gonosz amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a gonosz amiért zavar hogy mászkál a volt barátnője sírjához?

Figyelt kérdés

Szó mi szó....


volt az én kedvesemnek egy párja akivel 6 évig voltak együtt, súly betegsége agydaganata volt és bele halt.


Ez a történet 10 éve volt, és mai napig jár hozzá a temetőbe, múlt hétvégén is volt.

Engem ez borzalmasan zavar!

Össze is vesztünk miatta, és gonosznak titulál.

Nem érzem gonoszságnak, 2 éve vagyunk együtt, illene elfelejteni a múltat!!


2013. dec. 20. 20:14
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
70%

Örülj neki, hogy vannak érzései!!!

Kár ebbe bármit is belemagyarázni.

2013. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
73%
félsz, hogy megcsal egy halott nővel? Nem érzed egy kicsit szürreálisnak ezt az egész féltékenység dolgot?
2013. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran jár ki? Miért nem árulod el?
2013. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
78%

azért vagy mert ők elváltak


gondolj arra, hogy ha te felfordulsz rád is szeretettel gondol majd


kivéve ha hisztizel. akkor lehugyozza majd a sírod

2013. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
76%
34-es jól mondja. Kérdező te 1 hülye robot vagy érzelmek nélkül hagyd békén azt a szerencsétlen embert jobbat érdemel!
2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, menni időközönként jár ki és milyen a kapcsolatotok.


Ha úgy érezném, még mindig őt szereti és én csak pótlék vagyok, az nem férne bele egy kapcsolatba. Hiába halt meg, ha előrébb lenne a párom szívében a volt barátnő, mint én, akkor keresnék olyat, akinek én vagyok az első a szívében.


Ha kijár évente egyszer-kétszer, az természetes. Ha hetente kijár és rózsát visz, az már nem egészséges, és akárki, akármit is mond itt, igenis lehet szerelmesnek lenni egy halottba is.


Tehát elég sok minden befolyásolja, hogy hogy éreznék és hogy döntenék ilyen esetben.

Meg ez emberfüggő is. Nekem fontos, hogy én legyek a párom legnagyobb szerelme, ne pedig a nő, akit kedvel és akivel jól megvan, ha már a legnagyobb szerelmét elveszítette.


Abból, amit leírtál, nem lehet megállapítani, hogy miről is van szó.

2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
58%

A kamu gyanúsítottaknak üzenem,hogy lássák vannak ilyen esetek.:


Nekem volt egy barátnőm,de már nem szívesen nevezem annak,akinek a barátjának a régi volt barátnője,akivel pedig már évek óta szakítottak egy autóbalesetben deréktól lefelé lebénult és tolószékbe került.


Na ez a csaj egyszer csak meséli,hogy a barátja,aki egyébként taxis,minden héten elviszi a tolószékbe került ex barátnőjét nagybevásárolni.

És ő ezt nem engedi,megtiltotta és onnantól kezdve olyan jeleneteket rendezett nekem is,hogy elkezdtem vele nem barátkozni és még undort is érezni iránta.Azóta meg is szakítottam vele a kapcsolatot,mert az ilyeneknél a gonoszság másban is kiütközött,(nekem is bekavart)


Szóval egy tolószékbe került nőre féltékeny lenni,én örülnék,ha az én barátomról kiderülne,hogy ilyen rendes,mert onnantól kezdve én is nagyobb biztonságban érezném magam az ilyen férfival és szerintem én is segítenék a csajnak,ha ő is akarná.


De az ilyen gonosz nők jól érzik,hogy féltékenyek,mivel gonoszak és nincsen semmi,de semmi bennük,ami szerethető!!

2013. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
95%

Annyi, de annyi hülyeséget írnak itt, hogy az már fáj. Van már egy kis élettapasztalatom és volt olyan barátom, akinek meghalt a volt párja, ráadásul azidő alatt, amíg együtt voltunk tehát én a romantikus maszlag nélkül, közvetlen közelről, talán kicsit reálisabban látom ezt.

Mindenki szidja itt a kérdezőt, csak éppen a sok agyatlan bele nem gondol.

Teljesen más eset, ha a volt párunk akivel barátként váltunk el beteg, pl. mint az előző példa mutatja, tolószékbe kerül, nincs aki elvigye mondjuk vásárolni és a volt párja segít neki. Az is, ha már meghalt és évente egyszer-kétszer kinéz a sírjához. Ez természetes, ha barátként váltunk el a másiktól, vagy el sem váltunk a volt páromnál is így volt, maximálisan megértettem.

De az nem természetes, ha naponta, vagy hetente virággal jár ki az volt párja sírjához valaki. Azért gondoljunk bele: ha valakinek meghalt évekkel ezelőtt hozzátartozója, akinek a halálán már túltette magát (ez fontos), hányszor megy ki hozzá?

Tehát mielőtt minden okostojás nagy elánnal szidná a kérdezőt, azért tudni kéne, hogy miről van szó: egy teljesen természetes tiszteletadásról, vagy a halotthoz való beteges ragaszkodásról. Mert nagyon nem mindegy.

2013. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek az előzővel. Nem tudjuk milyen gyakran jár ki, de ha pl félévente/évente akkor semmi gond nincs vele, felesleges hisztizni. Ha viszon ennél sűrűbben, akkor az beteges. Akkor szegény párod még a múltban él. Javasold neki, hogy keressen fel egy pszichológust és lépj le, nem neked kell lenni a pótléknak.
2013. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
91%
én a többséggel értek egyet, de az utolsó két komment is helyt álló, úgy ahogy ..., Mivel elképzelhető, hogy betegesen ragaszkodik egy halotthoz. Magyarán nem sikerült még se feldolgozni, és valahogy kijött most ez rajta. Viszont a kedves kérdező, ahelyett hogy rinyálna, mondjuk segítsen neki enyhíteni a fájdalmán, ha bármennyire is szereti....
2013. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!