Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a férjem, hogy ne flörtöljön már a szemem láttára?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.Nem egyszer előfordult, hogy szimpatizálni kezdett valakivel, akárhányszor szóltam neki, csak legyintett. Nekem ez nagyon fáj, merr valamennyi kapcsolatomban felmerültek hasonló gondok, sokan akartak belepiszkítani a kapcsolatomba.

A szexuális életünk sz*r, azzal sem nagyon foglalkozik, hiába rágom a fülét...én töröm magam a kapcsolatért, ő nem igazán, sőt leáll szemezni mindenféle rib.nccal, holott ott vagyok neki én ...

Vagy kezdjek el én is pasizgatni?? Nem tudom, hogy kellene rá hatnom....



2013. dec. 22. 09:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szóval raboljátok egymás idejét. Főleg ő a tiédet.
2013. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom!! Egyszer én is ezt érzem, egyszer azt, hogy nem hagyom el, nekem csak ő kell...nagyon nehéz...
2013. dec. 22. 10:35
 13/24 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, ennek a házasságnak nincs jövője.

Sajnálom.

Ne törd magad, mert csak tönkre fogsz menni. Add be a válást, mert ennek így nincs értelme.

2013. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ennek már vége! nem foglalkozik az érzéseiddel, igényeiddel
2013. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A környékünkön lakik egy pasas, aki meglát egy csajt és már kiugrik a szeme. Minden lányra mosolyog. szemezni akar velük és közben ott van mellette felesége+gyereke.

Az én fejemben ilyenkor az játszódik le, hogy miért van még az a nő mellette? Nagyon sajnálom őt és a gyerekét.

Ne alázd meg magad, vess ennek véget. Pasizgass azután ha kidobtad ezt az idiótát.

2013. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

a terápia nem megoldás


csak időhúzásnak használja. játszma

2013. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére annyira nem k.urvapecér, de nem az első eset...tegnap pattant el az agyam igazából, vásárolni voltunk, előttünk volt egy nőci a pasijával, én előrementem pakolni, a csajtól nem mrssze álltam, valahogy pont odanéztem, pont akkor elkezdte nézni párom, aki reagált, kis mosolyfélét váltottak, egyszer a csaj rám nézett, leesett neki a pillantásomból, hogy mi a helyzet. Haragszom a csajra is de főleg a páromra....régen is voltak ilyen bakijai, bámulták egymást pl munkatársnőmmel úgy, hogy én ott voltam....nekem ez nagyon megalázó!
2013. dec. 22. 12:20
 18/24 anonim ***** válasza:
amikor nem vagy ott dug is
2013. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Azt is tudja hogy kérdést írtam ki...no reakció, szerintem neki nyűg eza téma. Anno azért nem igazán akadtam ki, mert úgy éreztem, nem lenne jogos....de eddig bírtam. Én szeretném megmenteni ezt a házasságot:((
2013. dec. 22. 12:23
 20/24 anonim ***** válasza:

De Ő nem. Fogadd el. Tönkre fogsz menni lelkileg, ráadásul még jól meg is alázod magad.

Sajnálom, tudom, hogy borzasztó nehéz. De eddig is eléggé megalázó helyzetbe hozott a flörtölgetéssel, ne alázkodj meg mégjobban azzal, hogy kapaszkodsz egy ilyen rongy emberbe.

2013. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!