Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a férjem, hogy ne flörtöljön már a szemem láttára?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.Nem egyszer előfordult, hogy szimpatizálni kezdett valakivel, akárhányszor szóltam neki, csak legyintett. Nekem ez nagyon fáj, merr valamennyi kapcsolatomban felmerültek hasonló gondok, sokan akartak belepiszkítani a kapcsolatomba.

A szexuális életünk sz*r, azzal sem nagyon foglalkozik, hiába rágom a fülét...én töröm magam a kapcsolatért, ő nem igazán, sőt leáll szemezni mindenféle rib.nccal, holott ott vagyok neki én ...

Vagy kezdjek el én is pasizgatni?? Nem tudom, hogy kellene rá hatnom....



2013. dec. 22. 09:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, szerinte ez nem flört...nekem az. Más ezért leszaggatta volna a fejét, megint más észre se vette volna. Nekem rosszul esett, tudja, hogy milyen a múltam:(
2013. dec. 22. 13:04
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja megmenteni a házasságotokat akkor nem is fog menni. Ennél többet nem tudunk mondani mi sem
2013. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem veszi figyelembe az érzéseid, ennél jobban nem lehet mutatni, hogy leszar téged. Jó, hogy ott vagy, megvan a hátország, de egyébként nem tekint rád nőként, társként, nekem nagyon ez jön le.
2013. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hordjon erényövet és így egyrészt biztonságban tudhatod másrészt ha nálad a kulcs akkor neki csak akkor van szex ha nem flörtölget más csajokkal. Hidd el rá se fog nagyon nézni másra + annyit kényeztet téged és úgy ahogy csak akarod.

Első hallásra kicsit extrémnek tűnik de ne a középkori változatra gondolj, ezek modernek és már jópár pasi hord.

2013. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!