Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek arrol ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol ha a parotok peldaul egy pasi buli utan, vagy sorozes utan kicsit reszegen, vagy teljesen reszegen allit be haza? Vagy esetleg masnap tudod meg, ez igy megengedheto es elnezheto egy fiu nap utan vagy nem? Ki hogy kezeli ezt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 10:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12:22: volt már, hogy beengedtem és addig alázott, amíg én el nem hánytam magam és én mentem ki végül az utcára az éjszaka közepén....tudod, az nem tolerancia, hogyha egy részeg ember kínzását kell elviselni, az a tolerancia, hogyha már lerészegedik, akkor engem hagyjon ki belőle...
2009. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy ez tolerancia kerdese, de ne menjunk bele. En csak egy peldat adtam.hogy egy sor utan mar nevet, ....de akkor folytatom, altalaban mikor velem van nem all meg annyinal, sot. en nem az egy uveg sor miatt bankodom vagy aggodom csak probaltam nektek elmondani mi a kovetkezmeny egy uvegtol is. Mint mar mondtam nem volt meg ra pelda, de arra se hogy egymas nelkul mentunk volna ki, hozzateszem, nem en nem engedtem, o akarta igy.Csak szeretnem tudni kezelni ezt a helyzetet(hogy kimenjen jokat sorozni a baratjaival esetleg nem olyan allapotban mint ahogyan elindult...) ha eljon ennek az ideje is, es mostmar elfog ugyerzem mert volt rola szo, es nem is bantam.
2009. nov. 26. 14:36
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
12:22 lehet te toleráns vagy és seggrészeg csajod beteszed az ágyba, aki lehet már vagy 3 pasit leszo.pott az este és nem is tudsz róla. Ez részeg nőnél nincs rosszabb és szégyenletesebb. Nem is tudom h mered elengedni. És h tűrheted el h részeg legyen? És azt mondom a pasi addig olyan részgeg lehet amennyire csak akar amikor az anyjához megy haza hányni, és veszekedni, ha már párkapcsolatban van akkor tartson mértéket! Én sem tolerálnék egy folyton részeg disznót!
2009. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

" 12:22 lehet te toleráns vagy és seggrészeg csajod beteszed az ágyba, aki lehet már vagy 3 pasit leszo.pott az este és nem is tudsz róla."

te egy gusztustalan csaj vagy. Ennyit a feltétlen bizalomról ééés bizony perszehogy mindenki magából indul ki. 20 évesen komoly kapcsolat... Menjmár tudodhova, neked egy papucs kell amit ha kedved van, hordhatsz. Én már fektettem le pici lánykám részegen, nála édesebb dolgot még a világon nem láttam, csak gagyogott, büfizett összevissza :D (node mi józanon is fekszünk az ilyeneken) alig bírt lábán maradni, otthon besurrantunk hogy szülei ne keljenek fel, lefektettem, betakartam, tettem mellé egy üveg ásványvizet, puszka arcára és ennyi. Mivel imádom, nincs olyan amit ne szeretnék benne ésbizony MEGBÍZOM benne, nem félek és egyáltalán nem zavar. Mint fiú, állatrosszul esne ha részegen nem engedne be, vagy emiatt elkezdene durcizni és ezt teljes oknélküliségben tenné mert pl én ha részeg vagyok akkor vagy bőgök vagy azon is röhögök hogy nem süt a nap.

Így válaszom: ha a barátod részegen nem agresszív állat, akkor mi rossz lenne benne? esetleg büdös vagy nem mindent ért amit mondasz neki de ugyanúgy (vagy még jobban kimutatja hogy) szeret, és jól esik neki ha ilyenkor IS vele vagy.

20/F ember

2009. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 10:19-esnek. Csak a nők tudják ennyire tulreagálni az ilyen dolgokat. Ha nem tudja két ember ilyenformán elviselni egymást akkor minek vannak együtt, mert ez már a bizalmatlanság jele, "megint összefeküdtél valakivel te részeg disznó blabla". Felesleges egy ilyen kapcsolatban benne lenni, az meg a pláne hogy valaki így szabadítja meg a párját a maradék szabad levegőtől. Én sem vagyok egy alkoholista, két hetente a kocsmába ha lemegyek pár órát megiszok 2-3 sört és kész, huzok haza.
2009. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

amig nem fedezhetőek fel alkoholizmus nyomai,addig nem mind1?

énis képes vagyok kora reggel 11-kor meginni 2-3 boroskolát előadás helyett:D és? attol még nem tántorgok részegen..

páromat is hozták már fel hozzám ugy hogy egyedül még hánynii se tudott....és? ilyen is kell

legalább tudni fogja a mértéket,hogy mi az amitől nem lesz nagyonmásnapos...

ha ilyen 1-2 sörön hisztizel,rövid uton meg fog szabadulni tőled...


kedves ismerősöm (himnemű) szokta mondani:

legjobb egy cigi előtte,sör utána...

2009. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézhető el,jól el kell agyabugyálni sodrófával:)
2009. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az odáig nem is gond ha ritkán fordul elő.Nálunk se sűrűn de akkor csacsi részegre itta magát és ez sem lenn baj,ha nem játszott volna még rá.Minek iszik aki nem bírja?Én még sosem voltam részeg pedig próbáltak már leitatni de bírom és van annyi eszem nem keverem.Együtt aludni vele olyankor biztos nem mert részeg embernek azért van szaga
2009. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
10:19: a 9:33-as nem én írtam, de valamiért úgy érzem, te azt hitted... szóval a komoly kapcsolatról, igen, az, és a párom is így gondolja...és te írtad: hogyha nem egy agresszív állat részegen, akkor.... de igen, az... fentebb írtam,hogy egy agresszív állat részegen..hazajön, hozzá se szólok semmi rosszat, leordítja a fejem, ütöget, lökdös... és én ezt nem bírom elviselni... a szerelem nem arról szól,hogy más hülyesége miatt kötelező szívnom...szerencsére a párom is így látja, úgyhogy ez az eset nagyon ritka, általában tudja, hol a határ, de hogyha még egyszer úgy jön haza, mint akkor a pár alkalommal, amikor az én idegeimet teljesen elnyűtte és én kaptam miatta pánikrohamot, akkor nem fogom beengedni a házba... a legutóbbi alkalommal is nekem kellett szó szerint menekülnöm tőle (anyámékhoz)... van különbség az aranyos nevetős becsiccsentett és az agresszív gusztustalan részeg között... becsiccsenteni szoktunk együtt is, olyankor nevetünk, énekelünk, hazamegyünk, jót szexelünk és alszunk...és én megbízom benne, nem a bizalom itt a baj, sosem gondolnám, h megcsal, egyszerűen nem bírom elviselni, hogyha kifordul önmagából és engem bánt pusztán amiatt, mert ő ivott... mellesleg ő az, aki féltékeny, és én még cska pia nélkül a saját lakásomban sem találkozthatok és beszélgethetek a barátnőimmel, hogyha ő nincs ott... szóval elég sokmindent tolerálok neki, hidd el! az egyetemet is azért hagytam ott, mert ő féltékeny volt és úgy gondolta, hogy oda csak ba.szni járnak az emberek...és addig féltékenykedett, amíg ott nem hagytam....szóval ennyit a toleranciáról, meg a bizalomról...csak úgy tűnik az ilyen hímsoviniszta disznók szeretnek beleugatni más dolgaiba úgy,hogy nem is ismerik a körülményeket...nekem nem lehetnek barátaim,nem járhatok egyetemre, nem szórakozhatok nélküle...én mindig elengedem őt, de akkor már ennyit had várjak el,hogy ne jöjjön haza seggrészegen...
2009. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

11:33 -- ezz... borzasztó. Míg fiatal vagy, addig kellene otthagynod. Miazhogy lökdös? hát hémár azért... tudod ennek következménye később a pofon, aztán üt, aztán kés... láttad te is sokat a híradóban. Ez már nem kapcsolat ami nektek van.. börtön.

Nem járhatsz egyetemre mert nem engedi?!! jóég. Rendben, én is most jöttem fel pestre fősulira,drága pöttöm lánykám pedig otthon maradt és rájöttem, ez így nemmegy, kövtkező félévet már az otthoni fősulin járom, de ez saját döntés volt ésmég véletlenül se olyan hogy ő nem engedte. Rossz az ami veled történik... nagyon..

2009. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!