Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szakított velem mert az esze azt akarja, de a szíve nem és szeret, de nem meri újra kezdeni a csalódások miatt akkor, hogy tudom még visszaszerezni, míg tudom hogy szeret és van míg nem lép túl rajtam?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú akivel friss a kapcsolatom,de szakított velem mert,fél hogy nem fog működni,de tudom hogy szeret csak nem tudom hogy közelítsem meg ha mindentől elzárkózik ,hogy ne gyengüljön el valaki tud segíteni?

2013. dec. 23. 20:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszönet a válaszaidért!Köszönöm hogy meghallgattál és próbálsz őszinte lenni!!Köszönöm! :)
2013. dec. 23. 21:38
 22/24 anonim ***** válasza:

sajnos tudom mit beszélek és teljesen megértelek!

Exem is sok vita után mondta, hogy akkor ennyi, de én úgy éreztem, hogy szeret és csak haragszik azért mondja. és küzdöttem érte rengeteget, és kibékültünk sokszor és olyan jó volt vele utána mint a viták előtt. aztán egyszer csak sok lett nekem és szakítottam és titkon remélem, hogy nem nyugszik bele, mert szeret, mondta, hogy szeret!!

aztán kiderült, hogy igen CSAK mondta, és 2 hétre rá új barátnője lett...

szóval ha én az első vita után nem küzdök, akkor ennyi, nem húztuk volna ilyen sokáig.


2 ember kell mindenhez, nem tudod egyedül megmenti ezt a kapcsolatot.

2013. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
tudom,és köszönöm,azt is hogy így kimondtad :( Remélem azért nem leszel egyedül az ünnepekre(azóta)! :)
2013. dec. 23. 22:00
 24/24 anonim ***** válasza:
de igen... ez már így alakult. majd lesz más :)
2013. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!