Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szakított velem mert az esze azt akarja, de a szíve nem és szeret, de nem meri újra kezdeni a csalódások miatt akkor, hogy tudom még visszaszerezni, míg tudom hogy szeret és van míg nem lép túl rajtam?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú akivel friss a kapcsolatom,de szakított velem mert,fél hogy nem fog működni,de tudom hogy szeret csak nem tudom hogy közelítsem meg ha mindentől elzárkózik ,hogy ne gyengüljön el valaki tud segíteni?

2013. dec. 23. 20:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
ez az amit nem tehetünk..a családja nem akar látni,ő hozzám nem akarj jönni megvolt hívva még így is,nem egy városba lakunk csak egy megyébe..és nem hív nem keres ne mcsörget ne mír rám,de ismerve őt túl akar lenni rajtam és ezért ,utolsó szava ha jól értettem mikor elvonatozott a szeretlek volt de nem tudom biztosra!Most a lehető legtöbbet megteszi hogy túl legyen rajtam,ezért szeretnék tenni még valamit,mielőtt végleg elveszítem ...:(
2013. dec. 23. 21:00
 12/24 anonim ***** válasza:
miért nem akar látni a családja? mit csináltál? találkozz vele kettesben, mond el, hogy szereted
2013. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
megharagudott rám ,mert olyat mondtam amit megbántam amit ő ésöbb tovább adott nekik,beszélni próbáltam mindnekivel smst írtam mert nem tudtam beszélni a nővére volt aki hajthatatlanul elzavart vele tudtam ebszélni...beszéltem vele is pár szót de neki fontos a család és mivel őket bántottam meg így neheztelt ő is,már nem tudom hogy szeret,csak szerinte nem működhet ..ezért szakított..mivel nem akar keresni én ha megkérném egy találkára valószínű nem akarna eljönni..elmondtam mit érzek mi változik,milyen fontos,és persze nagyon sokszor sokféleképpen hogy sajnálom és helyreakartam hozni,de még ebben sem akar segíteni...mindenki azt üzeni hagyjam őket az ünnepekre békén,de tudom hogy ez az idő arra lesz jó hogy elhidegülnek és ő meg tovább lép ...:(
2013. dec. 23. 21:21
 14/24 anonim ***** válasza:
ha ennyi idő alatt tovább lép, akkor tényleg nem szeret..
2013. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
amúgy ezeket tisztázva kibékültünk és megcsókoltuk egymást komoylabban és ő is sajnálkozott meg erősen megölelt szorított másnap reggel is miro ttalálkoztunk magához szorított és rá két órával döntöte el hoyg ez így még sem jó hiába beszéltük meg a dolgokat és mondtam hogy másképp lesz innen
2013. dec. 23. 21:24
 16/24 A kérdező kommentje:
szóval azt látom bizonytalan és dacos és próbál keméyn lenni,annyira hogy utánan már ak özelébe sem engedett..könnyen befolyásolható és büszke
2013. dec. 23. 21:26
 17/24 A kérdező kommentje:
de azt is tudom ez csak a felszín,mert egy láthatatlan szál van öztünk és nem csak egy kapcsolat volt,érzékeny és művész lélek nagy szívvel
2013. dec. 23. 21:28
 18/24 anonim ***** válasza:
befolyásolható, mert nem tudja mit akar!! ha tudná, hogy veled akar lenni, mert szeret, hidd el, hogy veled lenne! megoldaná! ahogy te is próbálod megoldani, ő is próbálkozna. ő ehelyett csak tovább lépne szerinted... akkor részéről ennyi.
2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
tudom :( :( akkor szerinted semmi esélyem próbálkozni?
2013. dec. 23. 21:34
 20/24 A kérdező kommentje:
ez nem feat,amikor az ész érvek mellettünk vannak de a szív már nem érez akkor is vége a kapcsolatnak,de ha szív érez és befolyásolható akkor meg a döntéssel nem tehetsz semmit :(
2013. dec. 23. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!