Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szándék a lényeg és ettől a kérdéstől egy primitív p.csának fogtok gondolni... De érdekel a véleményetek.

Párommal több, mint 1 éve vagyunk együtt. Karácsonyra igyekeztem a legjobb ajándékokat kitalálni, megcsinálni. Megvettem egy könyvet, amiért megőrül, kézzel készítettem neki valamit, ami szintén olyan dolog amiért oda van, ezen felül kapott 1-2 hasznos dolgot. A családja ajándékaira és az övére 30.000-et költöttem, ami annyira nem zaklatott fel... De az rosszul esett, hogy a páromtól olyan ajándékot kaptam, ami arra utal, hogy lesz*rta az egészet. Kaptam egy sálat, ami pont nem passzol se hozzám, se színben a ruháimhoz, így tuti hogy nem fogom hasznát venni (úgy, hogy legutóbb együtt mentünk sálat venni, kb 1 hónapja és tudja hogy nehezen találtam olyat, ami illik az öltözékemhez.) és kaptam egy giccses öngyújtót, pedig tudja, hogy le akarok szokni a cigiről.

Ehhez képest a testvérétől és anyjától is sokkal személyesebb ajándékot kaptam...

Nem is a pénz miatt, hanem mert azt érzem nem figyel rám, nem tudja mi esik jól (ellenben én tudom, hogy ő mit szeret és annak megfelelően igyekeztem őt meglepni).

Jogosan esik rosszul?


2013. dec. 24. 21:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
több, mint 1 éve. ez a második karácsonyunk együtt. az előző ajándékát még mindig a nyakamban hordom :)
2013. dec. 24. 21:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy túl reagálod. Az én párom is ejt hasonló bakikat, de szerintem nem egy kapott tárgyban kell kifejezni a szeretet. A pasik nagy része amúgyis hajlamos elfelejtkezni olyan kis apróságokról, ami számodra sokat jelentene.Ezt ne reagáld túl! Én pl. állandóan fogyizgatok,de ez a mamlasz rittig,hogy hoz sütit,csokit,amiket pont nem szabadna.Amikor emlékeztetem akkor mindig a fejéhez kap, hogy basszus elfelejtette. :) Ez csak 1 példa a sok közül. Eleinte rám is érzékenyen hatottak a dolgok, de megtanultam elfogadni teljesen a kis hibáival,hiányoságaival együtt,ilyen a szerelem.
2013. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12#, köszönöm hogy írtál, segítettél :)
2013. dec. 24. 23:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,örülök,hogy segíthettem. :) Majd beleszoksz te is. :) Szeret téged az a jó ember,csak ő is mamlasz,mint az én párom. :DDD
2013. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!