Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem azt terjeszti rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azt terjeszti rólam, hogy megcsaltam több emberrel is ( ez nem igaz). Hogy tisztázhatnám magam, ha?

Figyelt kérdés
ha letiltott mindenhonnan,sehol nem lehet elérni. elvileg két ember mondja,az egyik egy XY nevű gyerekről beszél. a másik meg azt,hogy talán látott egy csajt aki hasonlít rám egy buliban egy pasival! Az exem elhiszi lek*rvázott és terjeszti. Nagyon fájt nekem ez,mert az évek alatt soha nem csaltam meg,és igazából nagyon szerettem,még a mai napig megviselt a szakítás(1 hónapja történt). Sehol nem tudom elérni,azt mondta,ha meglát az utcán leköp...Ti mit tennétek?
2013. dec. 24. 23:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat! és "jó" olvasni,hogy vannak sorstársaim .

Ma mikor ezt meg tudtam hirtelen az egész életemet el akartam dobni magamtól,mert amikor az ember lányát alaptalanul lek**vázzák nem tudja bebizonyítani semmivel,hogy már pedig ez nem igaz.Szóval azóta már egy kicsit jobban érzem magam,mert igen tudom,hogy én semmit nem tettem,de mégis félek kimenni az utcára,vagy elemenni bárhova is,ismerkedni is,mert nehogy halljam,hogy ott a k**va..

2013. dec. 24. 23:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2013. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!