Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van esélyem vajon? Volt valaki vagy van valaki hasonló helyzetbe? Tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

Szerető lettem, de mentségemre essen több hónapig nem tudtam róla, hogy neki van gyereke meg férje. Nagy a távolság köztünk. Ő nem hitte volna, hogy ebből komolya érzelmek lesznek meg én se. Egymásba szerettünk. Több hónapig hitegetett engem és hittem neki, hogy válni fog. Annyit tudtam csak, hogy élettársa van neki de el hagyja... na mindegy teljesen oda vagyok érte. Mostanában azt mondta, hogy neki a fia a legfontosabb és most úgy érzi, hogy lehet soha nem lesz ereje kiszakítani a családból, hogy apja nélkül nőjjön fel. Már többször szakítottunk de mindig megtaláltuk egymást, újra és újra. Most abban maradtunk, hogy csak vagyunk. De nekem rossz nagyon, itt vannak az ünnepek és nem vagyok vele. Persze neki is rossz de nem tudja mit tegyen. Mondta azt is, ha kell a gyerek miatt élete végig boldogtalan lesz mint nő, mint anya boldog. Gyerek 9 éves.


Tudom a szeretőm egy aljas r.banc a szemetekben és rossz anya én meg vessek magamra meg én is szemét vagyok, család rontó stb...



2013. dec. 25. 20:44
1 2 3
 21/27 Költőnő? ***** válasza:

nem akar ez a nő semmit, csak itt a gyertek és van mire fogni.

nemcsak gyáva, de önző is

2013. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Költőnő? ***** válasza:
sry nem gyertek hanem *gyerek
2013. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Miért önző szerinted? Véleményedre kíváncsi vagyok!
2013. dec. 30. 15:31
 24/27 Költőnő? ***** válasza:

ez neked nem arra vall, h bár egyértelmű: a családját nem fogja elhagyni, mégsem enged Téged sem?

isten őrizz h találj magadnak egy normális nőt, akinél nem második vagy :S

2013. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ragaszkodik hozzám is, ezt mondta is... sokszor szakítottunk és volt amikor én nem kerestem pár napig és ő hívott fel vagy írt skypeon nekem... meg van zakkanva szegény én meg azt hiszem szét esek érzelmileg :S
2013. dec. 30. 15:43
 26/27 Költőnő? ***** válasza:

hát én nem szegényezném...

sztem elég jól keveri a kártyáit

2013. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
csak kérdés, hogy szándékosan szórakozik velem vagy valóban nem tudja mit tegyen?! Ez a nagy kérdés itt!
2013. dec. 30. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!