Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van esélyem vajon? Volt valaki vagy van valaki hasonló helyzetbe? Tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

Szerető lettem, de mentségemre essen több hónapig nem tudtam róla, hogy neki van gyereke meg férje. Nagy a távolság köztünk. Ő nem hitte volna, hogy ebből komolya érzelmek lesznek meg én se. Egymásba szerettünk. Több hónapig hitegetett engem és hittem neki, hogy válni fog. Annyit tudtam csak, hogy élettársa van neki de el hagyja... na mindegy teljesen oda vagyok érte. Mostanában azt mondta, hogy neki a fia a legfontosabb és most úgy érzi, hogy lehet soha nem lesz ereje kiszakítani a családból, hogy apja nélkül nőjjön fel. Már többször szakítottunk de mindig megtaláltuk egymást, újra és újra. Most abban maradtunk, hogy csak vagyunk. De nekem rossz nagyon, itt vannak az ünnepek és nem vagyok vele. Persze neki is rossz de nem tudja mit tegyen. Mondta azt is, ha kell a gyerek miatt élete végig boldogtalan lesz mint nő, mint anya boldog. Gyerek 9 éves.


Tudom a szeretőm egy aljas r.banc a szemetekben és rossz anya én meg vessek magamra meg én is szemét vagyok, család rontó stb...



2013. dec. 25. 20:44
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Azért hazudott nekem mert nem szokása idegeneknek mesélni a családi életéről és csak barátkozni akart velem... jó igaz találkoztunk de szégyelte magát már és nem tudta, hogy közölje velem, hogy mi a szitu... közbe meg belém szeretett és, ha megtudtam volna, hogy van neki gyereke akkor lehet hagytam volna őt... kicsit furán hangzik tudom, de nem vagyunk egyformák.. ezen már mi túl is léptünk... most ugye a kérdés az, hogy tudnám belátásra bírni, hogy válasszon engem és váljon el és álljon a talpára. Ne hazudozzon senkinek se már mert épp elég volt. Másik az a férje havonta 1 hetet van otthon. Most jelenleg meg van zakkanva.. sokszor azt érzem, hogy mindig kitalál valamit/kifogásokat. Lehet fél attól, hogy nálunk is lepereg a rózsaszín köd egyszer. Lehet nem akar mindent elölről kezdeni. Férje jó ember, dolgos és jó apa, nem lehet rosszat rá mondani. Annyi az egész, hogy nem foglalkozik vele és cselédnek érzi magát az asszony. Férj megmondta ő a gyerekért dolgozik mert neki ő a legfontosabb. Nem tudom mit csináljak tényleg. Igen, ha eszemre hallgattok akkor én kilépek ebből a kapcsolatból míg nem késő. Utazásra rengeteg lovét költök el és volna annak helye máshol is. De a szívem azt mondja ne hagyjam el és várjak még. De ez az, hogy meddig? Van e értelme várni? Ezek azok a dolgok amiket nem tudhatok mert nem látok a jövőbe. Lehet meg lesz a gyümölcse! De ahogy írtad te is nekem próbálom magam hitegetni és becsapom magam... ez az, hogy ott van a talán, remény. Szeretem őt a hibáival együtt. Ő is rossz helyzetben van és megértem. Én nem vagyok szülő, lehet én is feláldoznám a boldogságom a gyerekem miatt, hogy ne csonka családba nőjjön fel. Viszont ők a gyerek előtt sose veszekednek és mesélte, hogy sokan azt hiszik róluk, hogy minden oké náluk. Pedig nem így van.
2013. dec. 25. 22:08
 12/27 anonim ***** válasza:
Kívülről minden házasság rendben lévőnek tűnik, ez elég általános dolog. Viszont ha a férj havonta egy hetet van otthon, akkor még átlátszóbb a kifogás, hogy nem akarja elvenni az apjától a gyereket... mert ennyit válás esetén is simán lehetne az apával akár.
2013. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam neki, hogy azt az 1 hetet együtt tudnák tölteni az apjával. De így mégis csak együtt a család. Komolyan nem értem ezt az egészet. Az a baj, ha felhozom neki a témát nem jutunk dűlőre... és már én sem tudom követni, hogy valójában mi a bánat van vele. Ebben már egyszerűen nem lehet okosnak lenni. Nekem is sokszor az van a fejembe, hogy jó így neki ez a kettős élet. De nekem nem. Most nem fogom piszkálni nem fogom felhúzni az agyát, igaz már vége a karácsonynak holnap, de januárba találkozunk de szerintem elfogok erről beszélgetni, hogy nem kell ide kifogás...
2013. dec. 25. 22:19
 14/27 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet. Unatkozott, 1 hetet volt otthon a férje, vágyott egy kis kalandra. Csak jöttek az érzések.Amire ugye nem számított.De ezek az érzések nem olyan erősek, hogy felrúgja eddigi életét.Nem is fogja. Megijedt a te komoly szándékaidtól, s ha tovább erőlteted a válást, téged fog elhagyni. Neki így kényelmes...a kérdés,hogy te bele mész-e ebbe a játékba...
2013. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Na mindegy. :( Rá faragtam ennyi, így jártam :(
2013. dec. 26. 13:06
 16/27 anonim ***** válasza:

El tudnad- e viselni, hogy egy napon majd teged is ilyen forman csal meg? Mert aki megteszi a mostani ferfejevel, az a kovetkezovel is konnyeden megteheti.


Mivel te szerelmes vagy, mindeki mondhat amit akar, te azt ugysem hiszem, hogy el fogadod.


En nem pazarolnam a draga idomet egy ilyen hazug emberre, vagy: nem csodalkoznek, es nem masokat hibaztatnek, ha kesobb majd engem is atverne.

2013. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Költőnő? ***** válasza:

az a baj, h az ilyen tipikus a gyermekemért teszem dolgokkal pont a gyermekben teszik a legnagyobb kárt.

hazugságban felnőni...

mert nem fogja észrevenni, h anya vmiért boldogtalan... Na persze.

kész az újabb fiatal felnőtt, aki nem tudja, miért nem tud egy kapcsolatban megfelelően funkcionálni.

2013. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

kész az újabb fiatal felnőtt, aki nem tudja, miért nem tud egy kapcsolatban megfelelően funkcionálni


Itt mire gondolsz?


Én is már mondtam neki sokszor, hogy több kár okoz azzal, ha anya boldogtalan és hazudik a gyereknek, hogy minden rendeben van... persze ezt most hiába mondom neki egyik fülén be a másikon ki...

2013. dec. 30. 15:04
 19/27 Költőnő? ***** válasza:

azt értem ez alatt h hozunk magunkkal bizonyos mintákat párkapcsolatok, abban való működés terén stb.

Ha vki előtt nincs ehhez hiteles példa, márpedig egy boldogtalan anya nem az, akkor az szépen beépül a személyiségbe és ezekből lesznek ez a tipikus miért választok mindig rosszul, miért nem tudok hű lenni, miért hagyom h ezt tegye velem, stb stb stb

miért miért miért

2013. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta mert ott a fia és boldog ettől. Igen ám de mint anya boldog de nem mint nő, ezt mondtam neki és erre azt mondta ez így igaz. De azzal is érvelt, hogy a gyerek nem lesz elvált szülök gyereke ebben viszont neki igaza van... de a gyerek megcsalt illetve megcsaló és boldogtalan szülök gyermeke. Ezt most még nem látja a gyerek mert 9 éves de lesz ő nagyobb és az apja aki szintén nem lesz otthon és akkor majd lehet megkérdi az anyját, hogy nem hiányzik apa neked meg a törődés? Na erre mit fog mondani? És látja, hogy van pénz otthon de a szülei elmennek csak egymás mellet mint sok családba. Már mondtam neki sok mindent, hogy ez így nem jó senkinek se.... másik az nem kellet volna engem se palira venni ami a legbosszantobb az egészbe!!
2013. dec. 30. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!