Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves kapcsim eddig tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kapcsim eddig tökéletesnek tűnt. De pár hete beleszerettem egy srácba (30). Szakítsak egy bizonytalan dologért, vagy ne?

Figyelt kérdés
Benne minden megvan, ami a páromból hiányzik. Jóképű, intelligens, szerény, érzékeny, viszont egyelőre nem is tudja, hogy a "világon vagyok". Kezdeményezni max január környékén tudok. Nem tudom, mit tegyek. Én szeretem a barátomat, de most be kellett vallanom magamnak, hogy nincs meg az a bizonyos érzés. Normális válaszokat kérek! L/19
2009. nov. 27. 01:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát ha sok pénze van akkor ja. :D
2009. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem a pénzéért kell valakit szeretni:S
2009. nov. 27. 11:57
 13/18 anonim ***** válasza:
sztem akkor hagyd ott ezt, de a másikat se keresd. keress inkább egy korodbelit.
2009. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy megromlott valami. Egy középkorú férfi mi a szarról beszéljen egy kislánnyal? Miért van ennyi hülye?
2009. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tehát az, akivel most vagy, ronda, buta, önző és érzéketlen? Ezek a jóképű, intelligens, szerény, érzékeny ellentétei, ugye? Akkor minek vagy vele, ha ezek közül egyik sincs neki?
2009. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14.28: Ha csak erről lenne szó....:S

Utolsó válaszolónak: Úgy gondoltam, ha nem is konkrétan az ideálom, de minden más területen jól kijövünk, akkor működhet. Sajnos az utóbbi időben régi önmagának teljesen az ellentéte. Nem csak velem, a szüleivel és a barátaival szemben is. Szakítani pedig nem akar:S

2009. nov. 29. 00:34
 17/18 anonim ***** válasza:

Az összejövéshez két ember kell. A szakításhoz egy :D


A válás sem úgy működik (néha persze én is azt mondom, hogy sajnos), hogyha az egyik fél válni akar, a másik azt mondja, hogy nem, és ennyi.

2009. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Magyarul, ha ott akarod hagyni, nem ő dönt.
2009. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!