Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Barátom karácsonyra az ajándékomat az anyjával vetette meg, elmondása szerint mert neki nem volt ideje... Persze olyan dolgokat kaptam amire nincs szükségem, nem is tetszik, nem is tudom hasznát venni. max 2000 ft-ot költött rám. Mikor megkapta tőlem az ajándékát, égre földre esküdözött, hogy lesz mégegy ajándékom amit ő fog beszerezni, mert azt nem mert az anyjára bízni (gondolom azért mondta, mert látta, hogy az én ajándékaimban sokkal több "figyelmesség" van, mint az övében, mert igyekeztem a legjobbat adni neki amiről tudom hogy szereti, miegymás) - habár gyanítom ezt az állítását már rég elfelejtette, csak gyorsan rögtönzött. Tudom, hogy a szándék a lényeg, de basszus ebben még a szándékot sem érzem. Olyan rosszul esik, hogy én hetekig fáradoztam, hogy meglepjem, ő meg így elintéz..

Ehhez képest most megjelent a bátyjának a csaja és rohan ajándékot venni neki...

Jogosan esik rosszul? El kéne mondanom neki, hogy mi bánt? Vagy én vagyok a hülye és kussoljak?


2013. dec. 27. 15:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is megértem hogy szarul esik, de ennyire nagy ügyet csinálni belőle? Mi van ha tényleg nem ért rá? Ha máshogy voltak beütemezve a dolgok és más közbejött. Az egész kapcsolatotok szar, vagy most egyszer egy ilyen előfordult. Ha az utóbbi gondolj bele, megéri?
2013. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező ez durva!Lehúzós egy pasi,ha te fizetsz a randikon....pfff...nem csípem,amikor egy pali mindenét a kocsijára költi,meg lcd tévét vesz,de a nőjére nem képes 1 fityinget sem :(
2013. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jó, őszinte leszek. azért is esik rosszul, mert én hetente 15 ezret keresek, minden nap dolgozom.. ő 2 hét alatt keres 80-at. ehhez képes én voltam az, aki nem sajnált rá költeni, annak ellenére, hogy magamnak amire szükségem lenne, nem tudom megvenni... meg karácsony előtt 1 hónappal kiagyaltam hogy milyen ajándékokat csinálok/veszek. nem, nem azt vártam hogy költsön rám! annyit szerettem volna, hogy valami személyeset adjon, az "kárpótolt volna". Még ha rajzolt volna néhány kriksz-krakszot egy lapra, azt is jobban értékelném. mert az tőle van és nem az anyja választott, hogy legyen valami.
2013. dec. 27. 16:26
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos. Nem a pénz miatt, hanem mert ebből az látszik, hogy nagy ívben tesz rád.

Azt meg ne mondja senki, hogy nem volt ideje ajándékot venni. Kismillió webshop van, ahonnan két perc alatt meg lehet rendelni bármit, a nap bármely szakában, amit aztán házhoz szállítanak. Aki pedig azt állítja, hogy nincs egy nap elalvás előtt vagy bármikor két perce, az hazudik.


Itt egyértelműen a szándék hiányzik, azaz nagy ívben tesz a barátnőjére. Ez pedig bizony, hogy jogosan esik rosszul.

2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Költőnő? ***** válasza:

értem én...

az elv fáj. az mondjuk jogosan

és ha jól olvasom,nem is csak ez az egy húzása van/volt.

2013. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
istenem mennyi anyagias pénzéhes szar nő van még itt.. én a helyedbe befognám a szám és nem rinyálnák, hanem örülnék h kaptam valamit. más még ennyit se kap, te meg itt hisztizel. te is őszinte ember vagy, ha ezt elöbb elsirod vadigen emberek százának és nem a pároddal beszéled meg ! neked se való párkapcsolat.
2013. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Je Veux ***** válasza:

Az én párom sem ajándékozós fajta, a szülinapi ajándékomat például együtt vettük meg és nem olyan dolog volt, amihez én mindenképpen kellettem volna. Ő ilyen és én ezt elfogadtam. Az ajándékoknak sem tud annyira örülni, na nem azért mert nem tetszik neki, vagy nem volt rá szüksége és kacatnak tartja, hanem mert nem tudja annyira kimutatni, mint amennyire én várnám(vagy vártam volna az első alkalommal).


Az inkább zavarna, hogy a barátnőnek minden szó nélkül maga intézi.. úgy érezném, hogy ő fontosabb nálam.

Egyébként nyugodtan mondd el neki, ha bánt téged ez.

2013. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16, nem érzem magam pénzéhes szar nőnek. nem drága ajándékot vártam tőle, hanem törődést !! hogy érezzem, hogy fontos vagyok neki.


#17, köszönöm a válaszod!

2013. dec. 27. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!