Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap költöztünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap költöztünk össze a párommal, az ő házában. Közölte velem, hogy a fizumból havi 30000 adjak oda mert ő nem tart el engem. Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Ő havi 120000 keres én havi 60000. Szerintem illene közös kasszán lennünk legalábbis a rezsit közösen fizetnünk. Nem pofátlanság ezt így kijelentenie? Mintha csak egy albérlő lennék. Jó mi?
2013. dec. 28. 12:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként mondom, hogy teljesen tiszta az, hogy beleadsz 30-at a költségekbe. Mégis mit gondoltál? Azért mert ő keres 120-at, majd te vígan eléldegélsz mellette? Pattogsz itt, hogy neki nem kell annyit költeni? Miért akkor amit megspórol azt rád kell költenie? Tudod 30ezer forint ma már semmit nem ér. Fél perc alatt el lehet költeni rezsire ás más kötelező kiadásokra.

Nem írtad mióta vagytok együtt. Az összeköltözés egy kezdeti próba. Mit gondoltál, az első pillanattól eltart, csak azért mert a barátnője vagy?

2013. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, azt az ici-pici apró infót kihagytad, hogy mennyi a havi rezsi.

Mert azért ugye nem mindegy, hogy 40,000-es rezsibe vagy 120,000-es rezsibe szállsz be 30,000 ft-tal...

2013. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 anonim ***** válasza:
81%
Albérlőnek érzed magad? Akkor alsó hangon 60.000+ rezsit kellene fizetned. Szerintem a kapcsolatotok minőségével is gond van, hogy kiakadtál ezen, amit kért.
2013. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/129 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen kérdésekkor elég ingerült tudok lenni!Tudod,hogy mire elég 30000 Ft manapság?Elmegy egy család bevásárolni és már el is költötte. 60000 Ft a kereseted és a barátod segítségével megadatik,hogy összeköltözzetek.Ebből a pénzből egyedül semmit nem tudnál csinálni!Éhen halnál,nem hogy rezsit fizetnél.A barátod elkérte a felét, a másik fele még mindig tisztán a tiéd és a hét minden napján a pároddal lehetsz!Örülnöd kéne hahó!!!!!!!!!!
2013. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen bunkó férfitől, mielőbb lelépni! Ha nem lesz munkád kib....sz a lakásból, ha neki nem lesz mi lesz vele? Ilyet kérni csak albérlőtárstlól lehet! Nade, az ész megállt, ledöbbentem, fiatalok hova korcsosultatok? Veletek sajna elveszik ez az az ország! Könyökharc van már a párok között is ? Ezt az állatok sem csinálják!
2013. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 A kérdező kommentje:
Két hónapja vagyunk együtt így a rezsi összegéről nem tudok nyilatkozni. Azt tudom, hogy a ház hitelmentes, a párom cafatériát is kap plusz a fia is velünk lakik aki szintén belead a rezsibe.
2013. dec. 28. 12:38
 37/129 anonim ***** válasza:
74%
Összeköltözés előtt kellett volna beszélnetek arról hogy ezek után hogyan kezelitek a dolgok anyagi részét. Számolnotok kellett volna közösen hogy minden hónapban a kettőtök bevétele 180.000 ebből X összeg a rezsi, kaja stb...és ennyi marad hónap végére. Ez igy rögtön másképp hangzik mind minden hónapban adj 30.000-at. És erre te mit reagáltál tegnap?
2013. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom...Én nem tudnám elnézni, hogy ha a barátnőm 60e-t keres, elvegyek tőle 30e-t, aztán marad 30, amiből veszi az utazáshoz a bérletet, és akkor még nem evett. Igen, hozzá kell járulni a költségekhez, de ne így és ne ilyen bunkó módon kijelenteni.. Mennyi a rezsi? Mert ahogy azt az előbb írták, tényleg nem mindegy. Csak gyanítani tudom, hogy azt sem tudod, mert ha előzetesen azt nem beszéltétek meg, hogy ki mennyit ad, akkor azt sem tudhatod, hogy kb. mennyi a rezsi..
2013. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/129 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, ez az összeg úgy ahogy fedezi a te részedre jutó rezsit. De ha nem tetszik ellehet őt hagyni és sok sikert ahhoz, hogy találj olyan lakást ahol 30k-ért lakhatsz. (tudtommal ilyenek a kolik/munkásszállók/albérletek ahol a szobán is osztozni kell. de ott is épp hogy csak kijönnél a fizetésedből mert enni és tisztálkodni továbbra is kell)

Amúgy felháborító, hogy úgy érzed neked több jár csak azért mert nincs egyenruhád.

2013. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 anonim ***** válasza:
100%

2 honap után összeköltözés..a fia is ott lakik.

kérdezö te hány éves vagy? gondolom már nem tanulsz, ha a párodnak van egy keresettel rendelkezö fia..ha meg nem tanulsz, akkor vállalj plusz melot, és máris a 60 ezerböl több lesz..de az igaz..60 ezer forintbol egy szobát tudnál max bérelni...

2013. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!