Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap költöztünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap költöztünk össze a párommal, az ő házában. Közölte velem, hogy a fizumból havi 30000 adjak oda mert ő nem tart el engem. Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Ő havi 120000 keres én havi 60000. Szerintem illene közös kasszán lennünk legalábbis a rezsit közösen fizetnünk. Nem pofátlanság ezt így kijelentenie? Mintha csak egy albérlő lennék. Jó mi?
2013. dec. 28. 12:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
100%
te még gyerek vagy, vagy csak ugy gondolkodsz, mint egy gyerek. menj a 60 ezer forintoddal oda, ahol eddig voltál. vagy ülj vissza az iskolapadba, hogy ne 60 ezret keress... szerinted a rezsi viz, villany, internetböl áll???? hol élsz te???
2013. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hihetetlen ez a sztori számomra.Két hónap után hozzájuk költözöl,gyakorlatilag nem is ismered.Meglepődve tapasztalod,hogy fizetni is kell.Ahhoz pedig,hogy a fia mennyit fizet neki,szerintem semmi közöd sincs.Neked kellett volna megkérdezned,hogy mennyivel kell beszállnod.Valószínűleg akkor is ezt az összeget mondta volna,és akkor nem sírnál itt.Nem tudom hol éltél eddig,de talán jobb lenne visszamenned oda.Ha albérlő lennél,akkor a 60 ezres fizetésed semmire sem lenne elég.Ebből max egy szobára telne belőle,amin valaki mással kell osztoznod és akkor még nem is ettél.

Ja és a "Szerintem illene közös kasszán lennünk legalábbis a rezsit közösen fizetnünk."...közösen fizetitek.

2013. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hány éves vagy? Mit tanultál?
2013. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 A kérdező kommentje:

"És gondolom a rezsin kívül semmi szükségleted nincs, ugye?"


A szükségleteit mindenki magának finanszírozza!


Azt mondtam neki, hogy majd meglátom jövő hónapban mennyi fizut kapok.

Azt hittem, hogy majd közös kasszán leszünk.

2013. dec. 28. 13:11
 65/129 anonim ***** válasza:
76%
hány éves vagy???
2013. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem itt a za helyzet, hogy a kérdező párja keres magának eltartót.Szóval kérdező, szerintem közöld a pároddal, hogy te sem kívánod eltartani őt és költözz haza.Tartsa el őt a fia, ha akkora balek.Majd talál a házhoz másik nőt, aki anyagilag is gondját viseli, úgy látszik, neki ez kell.
2013. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom, nem hinni kell,nem a templomban vagyunk. Beszélgettél te egyáltalán ezzel a férfival az elmúlt két hónapban, vagy csak döngetett?
2013. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket osszekoltozes ELOTT szokas megbeszelni. Miert nem mesz vissza ahol eddig voltal?
2013. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 anonim ***** válasza:
100%

"A szükségleteit mindenki magának finanszírozza! "


Ha így lenne, nem tudnál megélni a 60000 forintodból, hidd el!


Azt fogd már fel, hogy akárhol is élsz, szükségleteid akkor is lesznek, miért kéne bárkinek is eltartania? Miért kell felháborodni egy teljesen természetes dolgon?

2013. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 anonim ***** válasza:
75%

de itt nem arról van szó, hogy nem akar beszállni a költségekbe, hanem arról, hogy egy kapcsolatban, ahol a felek együtt élnek, nem beszállni kell, hanem mindent bedobni a közösbe, legalábbis nálunk...


Nálunk így működik..

hol én keresek többet, hol a párom, hol nekem van munkám, hol a páromnak...hol én kapok 100E jutit, hol a párom..

a költségeket, és a szórakozásunkat abból álljuk.

nem az van, hogy nekem van 60E ft-om, neki 120E hanem nekünk van 180E ft-unk

2013. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!