Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap költöztünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap költöztünk össze a párommal, az ő házában. Közölte velem, hogy a fizumból havi 30000 adjak oda mert ő nem tart el engem. Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Ő havi 120000 keres én havi 60000. Szerintem illene közös kasszán lennünk legalábbis a rezsit közösen fizetnünk. Nem pofátlanság ezt így kijelentenie? Mintha csak egy albérlő lennék. Jó mi?
2013. dec. 28. 12:01
 71/129 A kérdező kommentje:

Én még olyan kapcsolatról nem hallottam amiben a felek külön vesznek kaját és mindenki azt eszi és használja amit vesz.

A fia elmondta, hogy az apja soha nem volt ilyen évekig eltartotta a feleségét. Amúgy én sem ilyennek ismertem.

2013. dec. 28. 13:22
 72/129 anonim ***** válasza:
100%

ui: de


2 hónap után hülyeség azt gondolni, hogy közös kasszán lesztek..


70.

2013. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:
82%
Na végre egy hozzászólás ami megmondja a tutit!
2013. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
100%
Arra miert nem valaszolsz, hogy hol laktal eddig es miert nem mesz vissza?
2013. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 anonim ***** válasza:
100%
és arra, hogy hány éves vagy...és mivel foglalkozol..
2013. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/129 anonim ***** válasza:
100%
Na most mondtad a tutit.. eltartót keresel, nem társat. Laktál te már külön? Tisztában vagy a rezsi összegével? Nem hiszem... Meg gondolom enni esztek, tisztálkodni tisztálkodtok, gyógyszer kell...Ha nem tetszik a rendszer költözz vissza ahol eddig éltél. De érdekes hogy se a korodat sem azt nem mondod meg hol éltél eddig pedig sokan kérdezték.
2013. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 A kérdező kommentje:
Eddig anyámmal laktam akit utálok! 26 éves vagyok és egészségügyben dolgozom. Elég volt 26 évig anyámmal laknom, nem kérek belőle többet.
2013. dec. 28. 13:34
 78/129 anonim ***** válasza:
90%
Én 18 évesen kőltőztem a páromékhoz, a szüleivel élt. Mindketten akkor kezdtünk dolgozni. Nekünk teljesen egyértelmü volt, hogy közös kasszán vagyunk. Fizukor egyberaktuk a pénzünket, kifizettünk az anyoséknak 40000 forintot, hogy a többit mire költöttük, azt mindig megbeszéltük közösen. El sem tudom képzelni, hogy egy család külőn kasszán éljen. Ma már van egy kis lakásunk, egy kisfiunk akivel még itthon vagyok, soha nem mondja hogy ingyenélő vagyok, mert a gyermekünket nevelem. Közös élet, közös család, közös a kassza is egyértelmüen. Bár mindenki máshogy fogja fel. Mondjuk én 2 honap után nem költöztem volna oda egy faszihoz, pláne ugy hogy ezeket a dolgokat sem tudjuk megbeszélni...
2013. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 Je Veux ***** válasza:
92%

Én se láttam még olyan komoly kapcsolatot, ahol a pár együtt él és külön vesznek mindent, külön kasszán vannak..

De ezek a komoly kapcsolatok...


Két hónap után összeköltözöl egy férfival, nem értem mit vártál. Nyilván nem akar eltartani.


A párommalm együtt élünk, közös kasszán vagyunk. Az én pénzemből fizetjük a számlákat, az övéből pedig spórolunk és költünk az egyéb dolgokra. Ha kell valami és már nincs nálam pénz, akkor szólok neki, és ad.


Na de ezt nem úgy, hogy két hónapja ismertem, összeköltöztünk és máris ez..


Tényleg nem értem mit vártál.

2013. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ő a fizujából miért nem költ rezsire?
2013. dec. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!