Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részegség nagyon gáz?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és szeretek szórakozni a barátaimmal. Általában ha kimegyünk inni akkor én és pár haverom is totálra isszuk magunkat. Én olyankor nem kötekedek senkivel, nem mászok rá más csajokra, csak kidőlök és aludnom kell 1-2 órát. Volt pár eset amikor a barátnőm is velem volt és ez lett a vége. Most azt mondta, hogy neki ez nem fér bele. Szerinte nagyon undorító és gáz ez a viselkedés. Szerintetek se fér bele ilyen egy kapcsolatba? És ha bele is fér kb milyen rendszerességgel megengedett?

2013. dec. 29. 15:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pont tegnap panaszkodott a haver-lány, hogy már unja, hogy a barátja állandóan kiüti magát. Nem tudnak elmenni sehova, mert a gyerek mindig iszik. Barátnőm is azt mondja, hogy zá ha kiütöm magam, pedig ritkán szoktam. Sőt legutóbb 1 éve voltam a romon. Mindegy.
2013. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
9: en szeretem az alkoholt, azert iszom mert finom az ize, de abban mi a jo, ha valaki a hanyasaban fetreng?
2013. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"azok a legjobb emberek, akik nyitottak és nem filózzák túl a dolgokat, a pillanatért élnek"


Okos nem vagy, de legalább vicces igen!

2013. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

Az. Iszonyat gusztustalan a hulla reszeg ember. Foleg ha no..

En is eljarok szorakozni, no letemre nagyon is szeretek sorozni, de tudom, hol a hatar es hal'istennek a barati korom/eddigi barataim is mind tudtak. Ennek ellenere nem mondanam magam prud/frigid nonek, sot, szerintem atlagon feluli fantaziaval es libidoval rendelkezem.

2013. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az alkohol nagyon gáz, undorító, azoknak való akiknek az életük nem ér egy kalap sza*t sem...
2014. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Figyelj, szerintem ha képes vagy így viselkedni a barátnőd mellett akkor vagy nem szereted igazán vagy szimplán nem érzed, hogy mennyit jelent neked, különben ilyen hülyeség miatt, mint az ivás, nem tennéd kockára a kapcsolatodat vele. Az, hogy mi fér bele egy kapcsolatba, azt a feleknek kell megbeszélni, hiszen nincs tökéletes kapcsolat, ahol mindig mindenben egyetértés van. Én fiatalon elveszítettem egy lányt, akire talán mondhatom, hogy életem szerelme volt. Azóta voltam házas is, de elváltunk, mert évek után rájöttem, hogy nem igazságos a párommal szemben, hogy bár szerettem őt is, de közben tudtam, ha felbukkanna az életemben az a lány, gondolkodás nélkül őt választanám, mert azóta se éreztem úgy, mint mellette. Na de nem is ez a lényeg a sztoriban, hanem hogy azért veszítettem el azt a bizonyos lányt, mert nem becsültem meg igazán. Fiatal voltam, szórakoztam, sokszor megbántottam a viselkedésemmel, mert biztosra vettem, hogy mellettem marad.. és még sorolhatnám. De tévedtem. Rájött, hogy kaphat ennél jobb "bánásmódot" is és elhagyott. Hiába törtem magam utána, hiába kértem ezerszer bocsánatot, vittem virágot, könyörögtem. Azóta is bánom és ha veled hasonló ismerősömmel találkozom, elmesélem neki is, hogy hátha meg tudom akadályozni, hogy más is elkövesse ugyanezt a hibát. Mert sok múlik ezen. És hidd el nekem, hogy jobban fogod bánni, ha elveszíted (és később rájössz, hogy tényleg ő volt az "igazi", ha lehet így fogalmazni), mintha kihagysz néhány bulit vagy nem részegeskedsz. Fontold meg! Sok szerencsét az életben!


37/F

2014. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!