Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, megalaztak. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

sziasztok. Baratommal 4evig voltunk egyutt es mrg most se birom felfogni amit velrm tett. Irogatott egy lanynak h talalkozzanak, majd atment a csajhoz, kozben nekem azt hazudta hogy mar otthon van, amu kiderult hogy nem igaz.... hajnal 1ig nem kerult elo , kikapcsolta a telefonjat, majd beszeltem azzal a lannyal akihez atment aki konkretan leszanalmasozott hogy neki azt mondta a baratom h kozos megegyezes alapjan kulon vagyubk. ez mi??? holott egyutt karacsonyoztunk egyutt voltunk es ezt hazudta a csajnak?? nem vagyok naiv, biztos hogy nem csak beszelgettek/inkabb baszelgrttek/

majd meg a parom van fennakadva hogy mit hisztizek es hogy mit turkalok a levelezrseibe.

kerlek segitsetek mert nagyo. kutyaul erzem magam :( nem is errtem hogy lrhet valaki ennyire aljas...plusszba le is tagad.

mit kene tegyek?? 20L

koszi a valaszokat! :)


2013. dec. 30. 11:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kérdező valami roma lehet az írásából ítélve. Az meg megérdemli.
2013. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!