Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez adhat (komoly) okot szakita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez adhat (komoly) okot szakitasra?

Figyelt kérdés
A baratommal (direkt nem azt irom, hogy "parommal", mert szerintem rohejes kifejezes) egy eve vagyunk egyutt, de sajnos az elejetol sok terhet visel a kapcsolat, mintha legalabb 10 eve volnank egyutt gxerekekkel. De nem igy van. En megis elviselem, alkalmazkodok es rengeteg erom van ebben a kapcsolatban, hogy valahogy szalonkepes legyen. En hiszek benne, hogy nem szabad hatat forditani nehez idokben a masik felnek csak azert, mert embertprobalo helyzetekbe botlunk, vagy alapbol vannak szemelyes hatranyok (nem megfeleloen szocializalt szemelyiseg, pl. nyomas hatasra bezarkozas es megkozelithetetlenseg, de ez is evek munkaja) miatt. Ezekbol eredhet nemi figymetlenseg es konnyelmuseg a masik feltol. Nekem jovo heten lesz a szuletesnapom, es tartok tole, hogy nem fog felkoszonteni .... Lenne okom ra, hogy emiatt megszalitsam a kapcsolatot? Minden jogom fenntartva a sertodesre? En ugy latom, hogy nekem tobb erofeszitesem benne van ebben a kapcsolatban mint neki .. Van okom szakitani?
2013. dec. 30. 13:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nos.. Ketto, azaz ketto nap mulva lesz a szuletesnapom. Meg is kaptam a magam "kis" meglepeteset: szakitott velem a mai napon ... Es nem, nem a "nyaggatasom" miatt (sose volt nyaggatas), egeszen mas NEVETSEGES oka volt. Es nem is ez a lenyeg, hogy ki kit dobott, hanem az a keseruseg, hogy kukaba ment a raforditott energiam ..



Megjegyzes: es akkor meg csodalkoztok a feministakon ..

2014. jan. 6. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!