Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vajon olyan 18-20 körüli vallásos hölgyek, akik nem beképzelt szépségkirálynők, nem vonzóak és benne lennének nemiség nélküli házasságban?

Figyelt kérdés
Sok próbálkozás után rájöttem, hogy a szép és vonzó lányok mind visszautasítanak, válogatnak és nem jó nekik ha az ember nem 1,8 m magas, ha nincs semmije, ha nem sikeres és nem jóképű stb... tehát olyan kevésbé szép, kevésbé vonzó vallásos hölgyek felé gondolkodom nézni, akik számára nem lenne probléma ha a tisztaság megőrzésre kerülne a házasságon belül is és ők sem tudnak válogatni a férfiak között, mert hasonló cipőben járnak mint én csak pepitában.

#ismerkedés #házasság #nemiség nélkül
2013. dec. 31. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:
ezt nem is állítottam :)
2013. dec. 31. 12:29
 12/76 anonim ***** válasza:

Tehát te ugyan vonzódsz a csajok iránt, de azokat nem kapod meg, ezért el akarsz venni egy olyat, aki iránt nem is vonzódsz, de legalább ő sem akar kefélni.


Kell magyarázni, hogy ez így miért teljesen elmebeteg hozzáállás?

2013. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
teljesen logikus maximum a te szellemi képességeidet haladhatja meg ha nem fogod fel, a lényeg hogy ha már szexuális társam nem lehet, legalább lelki társam legyen az életben
2013. dec. 31. 12:43
 14/76 anonim ***** válasza:

Nos mivel nem érted mit mondunk, és nem is vagy hajlandó, azt hiszem meg is van a problémád oka...


Ezzel a kérdés gyakorlatilag megválaszolásra került.

2013. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
hihetetlen, hogy egy egyszerű kérdés, amire nem is válaszoltok, ekkora gyűlöletáradatot vált ki, nem ítélkezést kértem, hanem válaszokat, de látom nincs már ma emberiesség az "emberekben"
2013. dec. 31. 12:47
 16/76 A kérdező kommentje:
és értem mit mondanak itt egyesek, nem oly nehéz felfogni a lényege "fogyatékos vagy" ebből nem kérek, eleget ítélkeztek felettem, bántottak, csak szeretnék valakit aki szeretne anélkül is ha ezt visszafele nem szexuális úton fejezném ki számára
2013. dec. 31. 12:48
 17/76 anonim ***** válasza:

Mivel egyezményesen mondjuk (pedig ritka, hogy egyetértünk a GYK-n) hogy ez totális tévút, és nettó ostobaság, de ennek ellenére kötöd az ebet a karóhoz, és egy ennyire nyilvánvaló dolog nem fér bele a fejedbe, igy meghagyjuk neked az alkotmányos jogodat ahhoz, hogy totálisan elronthasd az életedet.


Vagy hallgatsz ránk, és ezt elfelejted.

Ez a kettő van, több hozzáfűzni való érdemben nincsen. Keresünk inkább egy olyan kérdést, ahol nem csak kikérik, hanem meg is fogadják a tanácsot. Sokan állnak sorban valóban sokkal értelmesebb kérdésekkel is.

2013. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:
magyarul te azt mondod hogy próbálkozzak továbbra is azoknál a lányoknál akiket vonzónak találok?
2013. dec. 31. 12:55
 19/76 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen.

Ezt a gondolatot meg felejtsd is el, mert csak te gondolod logikusnak.

2013. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:
ahogy tettem az elmúlt 10 évben is, azt folytassam a hátralévő 30-50ben is? jó tanács
2013. dec. 31. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!