Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vajon olyan 18-20 körüli vallásos hölgyek, akik nem beképzelt szépségkirálynők, nem vonzóak és benne lennének nemiség nélküli házasságban?

Figyelt kérdés
Sok próbálkozás után rájöttem, hogy a szép és vonzó lányok mind visszautasítanak, válogatnak és nem jó nekik ha az ember nem 1,8 m magas, ha nincs semmije, ha nem sikeres és nem jóképű stb... tehát olyan kevésbé szép, kevésbé vonzó vallásos hölgyek felé gondolkodom nézni, akik számára nem lenne probléma ha a tisztaság megőrzésre kerülne a házasságon belül is és ők sem tudnak válogatni a férfiak között, mert hasonló cipőben járnak mint én csak pepitában.

#ismerkedés #házasság #nemiség nélkül
2013. dec. 31. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
nincs túl sok, korban hozzám illő lány kb van összesen mondjuk 200000, általában a lányok 5-6%-a igazán vonzó, szép számomra ez 10 000 lány, ebből földrajzilag elérhető kb a harmada ha jóindulatúak vagyunk ami 3 333 lány, belőlük sokan már társsal vannak, marad kb pár száz, akik viszont válogatnak, válogattak az elmúlt 10 évben és nem értem miért ne tennék az elköv 10-20ban de tudod mit továbbra is égetem magam ezzel csak h megnyugodj de 40 évesen túl már télleg elkezdek csak lelkitársat keresni
2013. dec. 31. 13:21
 32/76 anonim ***** válasza:

Hülyéknek tépheti a száját az ember úgyse értik meg.

Dowd is itt szenved veled én miért csináljam ugyanezt? Temérdek normális ember van akin lehet itt segíteni , te nem tartozol közéjük csak feljársz ide sírni.


Fura mód én találtam barátnőt hiába nem vagyok jóképű és gazdag


Legalább végiggondolnád mit akarsz..

2013. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:
neked akkor ezek szerint bejön és képes vagy teljesíteni ha valaki csúnyácskább vagy kevésbé vonzó, szerencsés vagy ennyi
2013. dec. 31. 13:23
 34/76 anonim ***** válasza:

32.

Én is kiszálltam.

Van akin nem lehet segiteni.

2013. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:

Nem. Én kemény munkával értem el ezt.

Ahonnét elindultam : egy cérnavékony önbizalomhiányos szürke egér voltam akivel a csajok szóba se álltak.

Csak rinya helyett én elkezdtem kijavítani a hibáimat és a külsőmet, lejártam a konditerembe , foglalkoztam pszichológiával nem is keveset.


Most se vagyok egy izomkolosszus , de a szálkás sportos alkatom megvan ami teljesen elég és jól érzem magam a bőrömben.


Hosszú és kemény meló volt de kifizetődött. Rohadt büszke vagyok arra , hogy onnan idáig eljutottam , mert megbecsülnek az emberek és nem átnéznek rajtam mint régen.

2013. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
én is gyúrók lassan már 5 éve, de sz*rt sem ér mert nem olyan az alkatom, úgyhogy vagy mázlista vagy vagy te szépnek látod azt a csajt akit megkaptál, még ha nem is az, ami szintén nagy mázli
2013. dec. 31. 13:44
 37/76 anonim ***** válasza:
Ha a nemi vonzalom reflex-szerű folyamat, ami lelki dolgoktól nem függ, akkor hogyan létezhet homoszexualitás, impotencia, BDSM, perverziók, fétisek, vonzódás 20 évvel fiatalabb vagy 20 évvel idősebb partnerhez?
2013. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:
a homoszexualitás genetikai mutáció, ahogy pl a szemszín is, a melegeknél is megvan a reflex csak azonos nemű egyedek felé
2013. dec. 31. 13:53
 39/76 A kérdező kommentje:
a fétiseknek is evolúciós okai vannak, pl a járványok, fertőzések idején honosodtak meg pl a közép-kori európában is mint pl a végtagok használata a szexuális kontaktus során, a különféle tárgyak e célú felhasználása, ez a génekben tovább fut nemzedékeken és mai napig ezért jellemző, bár ma sem vagyunk hiányában nemi betegségeknek, AIDS
2013. dec. 31. 13:55
 40/76 A kérdező kommentje:
korbeli eltérések nagyon egyszerű, evolúciós reflex az emberben, fiatal = termékenyebb (fiatal nő vs. idősebb férfi), idősebb = tapasztalt, jó anyagi helyzet (a nőknél mint az állatvilág bármely más nőstény egyedeinél az anyai ösztön az utódok felnevelése az elsődleges ezért vonzó számukra ez a párválasztásnál)
2013. dec. 31. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!