Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vajon olyan 18-20 körüli vallásos hölgyek, akik nem beképzelt szépségkirálynők, nem vonzóak és benne lennének nemiség nélküli házasságban?

Figyelt kérdés
Sok próbálkozás után rájöttem, hogy a szép és vonzó lányok mind visszautasítanak, válogatnak és nem jó nekik ha az ember nem 1,8 m magas, ha nincs semmije, ha nem sikeres és nem jóképű stb... tehát olyan kevésbé szép, kevésbé vonzó vallásos hölgyek felé gondolkodom nézni, akik számára nem lenne probléma ha a tisztaság megőrzésre kerülne a házasságon belül is és ők sem tudnak válogatni a férfiak között, mert hasonló cipőben járnak mint én csak pepitában.

#ismerkedés #házasság #nemiség nélkül
2013. dec. 31. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
a nagyon szép és vonzó A kategóriás lányoknak nem kellettem és nem kellek mai napig sem, ez van nem a "készülékemmel" van hiba te nagyokos, hanem egyszerűen nem tudom azt nyújtani amit ők elvárhatnak, a csúnyább lányok pedig nem ébresztenek nemi vágyat bennem ez van, de már elfogadtam a helyzetem, boldog ember vagyok, csak lelki társ kell
2013. dec. 31. 23:10
 72/76 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azért elég bicskanyitogató stílusod van "nagyokos". A válaszod alapján egyébként jól éreztem, hogy nem a megfelelő körben keresel. (Egyébként mit jelent nálad az A kategóriás lány? Milyen tulajdonságai vannak?) Egy kicsit az a benyomásom, hogy túlértékeled a külsőt.

Azonkívül, ha lelki társra van szükséged, nem kell megházasodnod.

2014. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
az én stílusom bicskanyitogató... jó vicc... nem tudom ki kezdte azzal, hogy rám ront miszerint a "készülékemmel lehet gond" és nem értékelem túl a külsőt, hanem egyszerűen a szexhez vonzó külső kell, anélkül nem megy, ezért nem tehetek mást mint így szex nélküli kapcsolatot keresek
2014. jan. 1. 16:19
 74/76 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Ne haragudj, ha megbántottalak a "készülék" kifejezéssel, nem volt szándékos. Arra próbáltam csak célozni, hogy nem biztos, hogy csak rajtad kivülálló okok miatt nincs párkapcsolatod, szóval nem sértésnek szántam. Az rendben van, hogy fontos a vonzó külső, de nem értem, hogy miért gondolod, hogy ebbe a kategóriába csak a szépségkirálynők tartoznak bele. Azért leírnád, hogy milyen igényeid vannak, milyenek azok, akik nem állnak szóba veled?
2014. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:
ez hülyén fog így hangzani ahogy leírom, de ez van, amúgy az tetszik, ami mindenki másnak is, szép, ápolt hosszú haj szőkésbarna, világosszőke, barna, szőkésvöröses ezek a legjobbak szerintem, szeme legyen szép nagy a színe lehet kék, barna, szürkéskék, az arca legyen arányos szép és vonzó, egyben kedvességet sugárzó és aranyos is, ne legyen aránytalanul nagy semmi europid viszonylatban. nyaka legyen kecses és formás, a mellek legyenek normál méretűek nem a méret hanem a formásság a lényeg, szép arányos félgömbalakzatok, a dereka legyen karcsú, a feneke formás kerek, a végtagok vékonyak, arányosak és formásak ne madárcsontú hanem egy lánynak pont megfelelő izomzattal, az alkata legyen vékony, ebből nem tudok engedni, mert ha valakinek iszonyatosan széles csípője van vagy van rajta egy kis zsírfelesleg az teljesen lelohaszt, persze emberileg vonzó lehet lelki társként, de az ugye nem a szexualitás.
2014. jan. 1. 18:35
 76/76 A kérdező kommentje:
ja és ne legyen szőrös :) na most ennyi jutott eszembe kb
2014. jan. 1. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!