Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vajon olyan 18-20 körüli vallásos hölgyek, akik nem beképzelt szépségkirálynők, nem vonzóak és benne lennének nemiség nélküli házasságban?

Figyelt kérdés
Sok próbálkozás után rájöttem, hogy a szép és vonzó lányok mind visszautasítanak, válogatnak és nem jó nekik ha az ember nem 1,8 m magas, ha nincs semmije, ha nem sikeres és nem jóképű stb... tehát olyan kevésbé szép, kevésbé vonzó vallásos hölgyek felé gondolkodom nézni, akik számára nem lenne probléma ha a tisztaság megőrzésre kerülne a házasságon belül is és ők sem tudnak válogatni a férfiak között, mert hasonló cipőben járnak mint én csak pepitában.

#ismerkedés #házasság #nemiség nélkül
2013. dec. 31. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
nem baj, de ha majd 40 évesen is ezzel próbálkozom, akkor tudom majd kit hibáztassak :) na meg persze magamat mert hülye voltam és hallgattam rád
2013. dec. 31. 13:02
 22/76 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nemiség nélkül házasságot akarsz, akkor tapasztalatlan vagy.


Sárkánnyá változna a világ legaranyosabb nője is, ha éveken keresztül nincs szex, és a hűség meg a kapcsolat miatt nem várhatja máshonnan. Egy idő után akkor is megcsalna, ha szent lenne. A házasságba ennél több elvárással kell belemenni mindkét oldalról.


Még ha sikerülne is, ha egyvalami változik, minden változik. Nincs lelki társad, így gondolkozol. Lenne lelki társad, máshogy gondolkoznál, megszeretnéd a lányt, lehet, hogy sírva könyörögnél neki a szexért akkor is, ha 97 kiló. Főleg, ha okos, és érzékeny, simán elérné Nálad. Nem tudhatod, mit hoz a jövő.

2013. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
a szex testi folyamat, ha nem vonzza a testem, akkor nem fogok sírva könyörögni a szexért, sőt nem is menne fizikailag férfiként
2013. dec. 31. 13:05
 24/76 anonim ***** válasza:
Mivel nem fogadod el amit mondunk, magadra vess.
2013. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
mit nem fogadok el?
2013. dec. 31. 13:09
 26/76 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez nem járható út, és keresd tovább a párodat.
2013. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
értsd már meg, hogy 1. elfogadom amit írsz, lehet h igazad van 2. de ettől függetlenül a hideg kiráz a szex gondolatától ha egy olyan lány közeledne így hozzám, aki mondjuk 97 kg és igénytelen, csúnya, nem tehetek róla, ha megvannak nektek az alapszintű biológiai ismeretek tudhatjátok, hogy ezt a vegetatív idegrendszer működteti, így önkéntelen 3. írtam h lehet h megfogadom a tanácsod, hogy tovább próbálkozzak a vonzó lányoknál, de eddig tiszta kudarc volt 10 év alatt ezért a veszélye fennáll, hogy majd 40 évesen is itt tartok és akkor mivel hallgattam rád még egy csúnyább, nem vonzó de legalább lelki társam sem lesz
2013. dec. 31. 13:13
 28/76 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye jobb is ha nem szaporodik , mint te.

Arra nem jöttél rá hogy ha 10 év alatt nem hoztál össze semmit lehet te csinálsz valamit szarul?


Nemcsodálom hogy menekülnek tőled nők , akiről így süt hogy idióta...

2013. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:

Kérdező

Mivel rajtad múlik, hogy össze tudsz e jönni egy számodra is vonzó lánnyal (akikből annyi van mint égen a csillag) ugye nem baj, ha nem érzem magamat hibásnak?


Ez CSAKIS RAJTAD múlik!!!

2013. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
28-as értéketlen a válaszod ahogy szellemi képességeid is
2013. dec. 31. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!