Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek is rosszul esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is rosszul esett volna, vagy csak túl érzékeny lennék?

Figyelt kérdés

Kicsit több,mint egy éve vagyunk együtt a barátommal.Tavaly nem sikerült együtt szilvesztereznünk, viszont idén igen,elmentem abba a buliba, amit ő és a haverjai szerveztek.

Mivel első szilveszter együtt,arra vártam,hogy kicsit meghittebb lesz,legalább éjfélkor.

Kimentünk, lejártak a tűzijátékok, és éjfélkor megkondult a harang pár percig.

Ahelyett,hogy legalább akkor velem álljon meg ott és örüljünk egymásnak, adott 2 szájrapuszit, majd'boldog újévet' és rögtön elkezdett rohangálni a petárdákkal. Hol ide-hol oda tette őket, hol odafutott az ismerőseihez köszönni.

Én meg álltam ott magamban. Irigykedve néztem azokat a párokat,akik összebújva nézték a tüzijátékot, majd csókolóztak stb örültek egymásnak.

Túlkomplikálom?:/Mit gondoltok?


2014. jan. 1. 21:27
1 2
 1/11 Költőnő? ***** válasza:
38%
kicsit túl
2014. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem vicces lehetett, ahogy most elképzeltem h futkároz le fel a petárdákkal :)

Ne komplikáld túl, van benne még egy kis gyerek is, hagyjad kell az ilyen, nyílván nem esik jól, de nem baj ha néha kicsit bolond na :)

2014. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hátttth, tapló egy pasi :/
2014. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Csak gyerekkorában nem élhette ki ezt és még van benne egy kis gyerek ilyen téren, ne csináld belőle túl nagy jelentőséget. :)
2014. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Irigylem a gondjaidat. Valakinek még párja sincsen, és élete sem. BÚÉK ettől függetlenül :)
2014. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja, azt kihagytam, hogy miután mentünk be, azt mondta, örül,hogy 'velem' tölthette ezt és együtt léptünk át az új évbe.

Na itt majdnem elröhögtem magam, hisz mondhatni nem is így volt. Mondtam is,hogy hát nem igazán velem volt...

Erre ő idegesen,hogy "bocs,hogy ellőttem pár petárdát"

2014. jan. 1. 21:33
 7/11 A kérdező kommentje:

18 éves, én 17.

oké,hogy élvezi csinálni meg minden, de legalább épp akkor, ha már ott voltam vele,lehetett volna csak velem abban a 10 percben legalább

2014. jan. 1. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem picit túl komplikálod a helyzetet. Ha nem volt más, aki fel tudta lőni a tüzijátékot, akkor megértem a pasit, "akkor minek vettük meg, ha nem gyújta meg senki, na majd én!" Beszélj vele erről, mi itt nem tudunk segíteni
2014. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Más is meggyújthatta őket, neki csak pár petárdája volt. Amit lehetett volna előtte is vagy utána is meggyújtani...

De 2 percet nem állt meg ott velem:(

2014. jan. 1. 21:41
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
70%

ugyanmár....

szilveszter, éjfél: teljesen más tudatállapot... :)

kiscsikóskodott picit, na és? :D

előtte is veled volt, utána is, akkor picit trollkodott a gyermeki énje:) ennyi :D

2014. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!