Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem lehetek azzal akit szeretek.fáj már az is ha csak rá gondolok! Nagy a kor különbség de ő is szeret nem egyszer mondta.

El akartam szökni hozzá !De nem magyar hanem indiai nagyon hiányzik! angolul beszélgettünk napi 8 órát és most nem túlzok 5óra az eltolodás és hajnali 5-ig fennmarad csak hogy beszéhessen velem :) de most mindennek vége mert a szüleim vhogy ezt megtudták és letörölték az fb-m! Nem beszélhetek vele többet de hiányzik!


17/L


2014. jan. 3. 14:35
 1/4 Frepi voook ***** válasza:
Tudtommal nem lehet letörölni a face-t
2014. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vissza lehet rakni egy gombnyomással de ha ezt tenném nekem végem!
2014. jan. 3. 14:50
 3/4 anonim válasza:
És arra nem gondoltál, hogy másik fb-t csinálj? esetleg megvan a srác száma? egy fülkés telefonról elérhetnéd. Vagy, beszéljetek máshol, chaten , skype-on, stb stb, millio lehetőség van rá. Szerintem HA IGAZÁN szereted. ez nem akadályozhat meg abban, hogy beszéljetek. Fb előtt is volt élet..és szerelem. na meg kapcsolattartás.
2014. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt!! Nem lehet sajnos mert a szüleim ugy is megtudnák nincs semmi értelme.kockáztatni meg nem akarok olyan szinten laposra vernének h jobb ha nem is részletezem! Most komolyan gondolj bele vajjon miért a hozzá valo szökést látom a legmegfeleöbb ötletnek????
2014. jan. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!