Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyáék azt hiszik, h ver a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyáék azt hiszik, h ver a barátom, hogy győzzem meg őket, hogy nem?

Figyelt kérdés

Ma délután a hátára kapott és elesett. Úgy esett, hogy összevert engem is. Nem győzött bocsánatot kérni. Van egy kisebb monoklim. Amikor hazáértem letámadtak, hogy megvert. Azon voltak, hogy felhívás a párom szüleit. Nem hisznek nekem, pedig elmeséltem a szituációt. Most is minden lépésüket figyelem, nehogy bajt hozzanak a barátom fejére. Hogy győzzem meg anyáékat, hogy nem vert meg?

Egy éve vagyunk együtt. 16/l és 16\f


2014. jan. 5. 21:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A pampuska az ott van a szem alatt, amikor mosolyogsz, akkor ilyen kör alakú.

És lehet, hogy megütött (véletlenül), de nem megvert!

Van különbség. Mentek a zöld kezek.

2014. jan. 6. 01:04
 12/17 anonim ***** válasza:
A google szerint a pampuska valami kajaféle.:D
2014. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy csak a mi régiónkra jellemző:D


Anyuék még mindig hajthatatlanok, bár apa mintha nekem hinne.

2014. jan. 6. 12:11
 14/17 anonim válasza:
61%
Találkozzatok nálatok a szüleid elött. Így be tudod bizonyítani,hogy nem ver.
2014. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

eleve ki lehetett volna hagyni a barátodat, és a vak komondorra kenhetted volna az egészet. Már rég el is felejtették volna az ügyet! :)

Komolyra fordítva én is azt tanácsolom, hogy egy ideig, hívd fel a barátodat, amíg a szüleid le nem csillapodnak.

2014. máj. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ami az egyik hozzászóló válaszát illeti, a biztosító jogtalanul nem fizetett, hiszen ha az iskola előtt esel el, ha akkor nem kérnek alkoholtesztet, akkor a kocsma előtt sem kell, ha te azt állítod, hogy a buszról szálltál le. Az ártatlanság vélelme itt is fenn áll, vagyis nem neked kell bizonyítani a józanságodat, hanem nekik azt, hogy nem voltál az. Egy fellebbezéssel, vagy békéltető tárgyalással, netán egy perrel ezt simán megnyerhetted volna, de már gondolom, késő. :( A biztosító csak kaszálja a pénzt, de ha arról van szó, ahol lehet sumákolnak.
2014. máj. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nen lehet ugy el esni vald be vagy anyira jo vele aludni es az fontosabb??
2015. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!