Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy ilyen hibát? 2 hònapot jártunk, még nem feküdtem le vele ö 26 éves én 21

Figyelt kérdés
8 èvet volt a csajal most a csaj kihivta,elbeszèltè,hogy milyen jok voltak az együt töltöt idök ès együt töltötek 2 èjszakàt persze a szex volt a lènyeg,mivel,hogy mindketöjüknek volt màs pàrjuk it az egyik èn a màsik egy sràc aki annyira meggyözte a csajt,hogy meggondolta magàt ès mègsem akart kibèkülni.igy ugye maradtam èn akinek csak mondja a sràc h jovà akarja tenni csak elborult az agya a mentsège,hogy hulye mert igazàn tud szeretni

2014. jan. 6. 00:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Világ közepe akkor lenne ha nimfomán lennék. De szerintem attól nem kell tartanom :D

Fontosnak fontos csak nem használata hanem az illetéktelenektől való védelme. Nekem kell hozzá, hogy tudjam milyen ember a másik, hogy érezzek iránta valamit és tudjam hogy ő is érez vagyis megfelelő érzelmek nélkül nem megy hiába a pillanatnyi vágy.


Nálam ez egy ajándék amit annak adok akit szeretek. Úgyhogy igen, szerintem ki kell érdemelni!!


Te beszélsz pasiként? Ha egy lány fűnek fának osztogatja a bájait akkor már egy büdös r*bi és egyikőtöknek se kell. Ha meg nem adja magát könnyen akkor az a baj??? Hát elmehettek a jó büdös francba az elvárásaitokkal!!


Hála égnek vannak még olyan férfiak (nem pasik!!) akiknek kifejezetten imponál ha egy lány nem adja magát könnyen, küzdeni kell érte. A vallásosabbjának szerencsére az is ha tartogatja magát. Bár itt sajna olyat nem találok úgyhogy kocc is innen.

Már csak azért se engedek be a bugyimba könnyen senkit mert tudom magamról, hogy nehezen teszem túl magam az esetleges kihasználáson és nem hiányzik hogy hónapokig verjem a fejem a falba miatta...

Na meg sokan nem méltóak rá de az nem az első randin fog kiderülni. Én speciel nem kivánok magamnak utólagos rossz élményeket mert olyat engedtem közel akit nem kellett volna. ENNYI....

2014. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Szerencse, hogy kevés olyan szenvedélyt nem ismerő csaj van mint a 11es, így van kivel élvezni a testi örömöket :)"


Szerencse, hogy azzal is ki lehet élvezni a testi örömöket akivel sokat vártunk egymásra. Ha neked a szenvedélyes szex az egyéjszakás kapcsolatokat és a változatosságot jelenti akkor tudlak sajnálni. 11-es.

2014. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Majd megtudod előbb utóbb, hogy nem mindenki marad hűséges a várakozás alatt, és nem mindenki fog a szex után veled maradni akármennyit is várt.


De nyugodtan várj, hiszen neked erre van szükséged.

2014. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ámen
2014. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
31-es, ha azt hiszed egy embert ki lehet ismerni, akkor tevedsz. csak a veled valo viszonyat tudod kiismerni, az embert nem. az ember az nem egy egyenlet. te is vartal 6 honapot, megis dobtak szex utan. ennyit a kiismeresrol.
2014. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!