Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy ilyen hibát? 2 hònapot jártunk, még nem feküdtem le vele ö 26 éves én 21

Figyelt kérdés
8 èvet volt a csajal most a csaj kihivta,elbeszèltè,hogy milyen jok voltak az együt töltöt idök ès együt töltötek 2 èjszakàt persze a szex volt a lènyeg,mivel,hogy mindketöjüknek volt màs pàrjuk it az egyik èn a màsik egy sràc aki annyira meggyözte a csajt,hogy meggondolta magàt ès mègsem akart kibèkülni.igy ugye maradtam èn akinek csak mondja a sràc h jovà akarja tenni csak elborult az agya a mentsège,hogy hulye mert igazàn tud szeretni

2014. jan. 6. 00:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%

Na nehogymár 2 hónap után "kötelező" legyen lefeküdni valakivel nehogy elhagyjon. Aki nem tud várni menjen is, annyit ér...

Viccesek vagytok! Itt egyaltalan nem ez volt a gond. 2 hónap semmi. Én 4-et váratok 25 évesen. Nehogy már minden kis szar jött menttel első nap aztán meg lelep a búsba ha megkapott. A férfi szexet akar egy nőtöl és ha túl korán megkapja nem lesz maradása ez benne a pakliban. Viszont ha előbb hagyod az érzéseket kialakulni...

2014. jan. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
soha!
2014. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
8%

# 11


Szerintem azért te is rendesen vicces vagy. :D

4 hónapot vársz felnőtt emberként?! Ha szeretsz valakit, akkor kívánod is szexuálisan, ha viszont nem, akkor nem szereted, és akkor jön a nagy kérdés, hogy minek vagy vele. Nem az határozza meg egy kapcsolat komolyságát, hogy milyen hamar történik meg a szex.

Képzeld a barátommal 3-4 hét után feküdtünk le először, és eszében sincs lelépni, szeretjük egymást.

Úgy beszélsz, mint egy keresztény tinilányka.

2014. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
?????
2014. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Dugni is kellett volna kisanyám, aztán nem lesz ez!
2014. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Legalább Te elismered, hogy közöd nincs a valláshoz. Jó nagy r*bancok lehettek!! Könnyűverű c*fkák
2014. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Persze csak a szex volt a lényeg blabla...

Őszintén szerintem már ott nagy gond van ha a pasid "csak" a szex miatt lefekszik kétszer is a volt csajával...

Pofátlan az ilyen. :) Kcsit se gondolt arra, hogy te mit fogsz érezni?

2014. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Szívesen meghallgatom mi történt, hogy szerinte miért történt, mondja el az ő verzióját, ha akarja. bla bla bla. Utána pedig szakítok. Ezt mindig is így tettem, és ha a házasságomban lenne ilyen akkor is így tennék.


Semmilyen kifogást nem fogadok el a megcsalásra. Ha gond van beszéljünk, de ne dugjon a hátam mögött.


27/N

2014. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

"Legalább Te elismered, hogy közöd nincs a valláshoz. Jó nagy r*bancok lehettek!! Könnyűverű c*fkák"


Remélem, ezt nem nekem szántad, fiam! :D

1. Én nemhogy elismerem, hanem még büszke is vagyok arra, hogy közöm nincs a valláshoz, de ez már egy másik téma, amit hosszú lenne kifejteni.

2. Biztos hatalmas könnyűvérűség, hogy 22 évesen voltam mindössze 3 emberrel, és mindegyikkel párkapcsolatban voltam. Attól senki sem lesz cafka, hogy meri élvezni a szexet, és nem húzza felnőtt nő létére a másik agyát hónapokig, főleg, ha már ő is kívánja. Azt meg már meg sem említem, hogy ha szerelmes is a két fél, és tisztességes kapcsolatban vannak, akkor semmi érv nincsen amellett, hogy várni kellene. Vagy ez talán valami protokoll szerinted? :'D

2014. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már a kérdező legyen a hibás basszus...szóval fiúk nálatok megvan, hogy ha X napon belül nem fekszik le veletek a csaj, akkor már jogotok van mással kavarni mert hát erre nektek szükségetek van és nehogy már kicsit nélkülözni kelljen...jó tudni.(Tisztelet a kivételnek)

Kérdező, hagyd ott! Semmiképp ne bocsásd meg neki! Rossz érzés csalódni, de gondolj arra, hogy legalább nem adtad oda magad egy ilyen alaknak! Kitartást és ne szomorkodj nagyon miatta, nem érdemli meg.

2014. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!