Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam barátnőm facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam barátnőm facebook beszélgetésébe, nem kellett volna! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk/voltunk együtt, a múltkor mikor nálam volt, bent maradt a jelszava facebookon és nem bírtam ellenállni, belenéztem. Egy sráccal beszélgetett, miközben velem volt, egy kiba*zott ágyban feküdtünk, miután lementem cigizni , már egyből neki írhatott.. Olyanok, hogy így kinyalja a srác, ő meg lesz*pja, meg ilyenek, mikor találkozzanak és hogy miket csinálnak.. Tiszta ideg vagyok, most mi az istent csináljak? Messze lakunk egymástól, mondjam meg, hogy beléptem és megnéztem vagy mi? Ááá remegek..


2014. jan. 6. 01:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a csajt, ennyi.
2014. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Dobd. Ő is a hátad mögödd "dolgozott", nem kell megindokolnod.
2014. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba, ott csal meg ahol nem akarod!
2014. jan. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, már úgyis mindegy, nem tudod megváltoztatni a dolgokat.
2014. jan. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4 hónap az semmi, kár remegned, te nem csaltad meg? Nem vagy vele paraszt?
2014. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Soha nem csalnék meg egy barátnőt sem.. Van bennem ennyi.. Sose ártottam neki, mindig a kedvében jártam.. lehet ez volt a baj, az biztos, hogy nem érdemelte meg..
2014. jan. 6. 01:45
 7/27 anonim ***** válasza:
1%
Pontosan az volt a baj, hogy rendes voltál vele, a lányok a rossz fiúkat szeretik. JÓ tanács, ezentúl csald meg az összes nődet, hidd el, ha te nem csalod meg őket, ők megteszik úgyis.
2014. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerűen csak dobd ki.


Rossz nőbe futottál bele, megesik az ilyen, máskor legyél óvatosabb.

Sok férfival történt már ilyen, nem egyedi, nem vagy lúzer.

2014. jan. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
De előtte még rakd análba,meg alázd szarrá szex közben.Utána dobj neki 500 forintot hogy takarodj a sunyiba te kutya :D
2014. jan. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. jan. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!