Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam barátnőm facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam barátnőm facebook beszélgetésébe, nem kellett volna! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk/voltunk együtt, a múltkor mikor nálam volt, bent maradt a jelszava facebookon és nem bírtam ellenállni, belenéztem. Egy sráccal beszélgetett, miközben velem volt, egy kiba*zott ágyban feküdtünk, miután lementem cigizni , már egyből neki írhatott.. Olyanok, hogy így kinyalja a srác, ő meg lesz*pja, meg ilyenek, mikor találkozzanak és hogy miket csinálnak.. Tiszta ideg vagyok, most mi az istent csináljak? Messze lakunk egymástól, mondjam meg, hogy beléptem és megnéztem vagy mi? Ááá remegek..


2014. jan. 6. 01:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Miért, ezután ugyanúgy fogsz bízni egy nőbe, mint eddig?
2014. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó szerintem is igaza van a kérdezőnek. Mindenkinek folyamatosan baja van az általánosítással...a kérdező most pont nem ezt teszi, bár szarul esett neki de ettől még nem akar majd bosszút állni a nőkön és ez így van jól! Attól még mert kifogott egy rossz ribizlit vannak normális és szerethető nők a földön! Legközelebb majd jobban vigyáz és ennyi. Ezt fiú ként mondom!
2014. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én meg úgy gondolom, hogy tapasztalataink hatással vannak az életünkre.


Bizonyosan nem fog ezután már annyira bízni egy nőben. Nem feltétlenül kell, hogy bosszút álljon a női társadalmon, de nem lehet tudni, kinél mit vált ki egy ilyen dolog.

2014. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
utcsó +1
2014. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
azért még utoljára megcumiztattad legalább?
2014. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23# Én is úgy gondolom ,hogy a tapasztalatok hatással vannak az életünkre ezért is írtam ,hogy majd legközelebb jobban vigyáz de maximum mi nem tudhatjuk ,hogy a másikból mit vált ki egy ilyen eset. A kérdező viszont világosan elmondta,hogy ő emiatt nem lesz ilyen "szemét" és nincs okunk kételkedni benne! A visszakérdezésedből is az jött le ,hogy te inkább arra hajlassz ,hogy átmegy szemétbe. Ezért írtam ,hogy neki van igaza most és ne tegye! :)
2014. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Dugizd meg a barátnőjét!
2014. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!