Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam barátnőm facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam barátnőm facebook beszélgetésébe, nem kellett volna! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk/voltunk együtt, a múltkor mikor nálam volt, bent maradt a jelszava facebookon és nem bírtam ellenállni, belenéztem. Egy sráccal beszélgetett, miközben velem volt, egy kiba*zott ágyban feküdtünk, miután lementem cigizni , már egyből neki írhatott.. Olyanok, hogy így kinyalja a srác, ő meg lesz*pja, meg ilyenek, mikor találkozzanak és hogy miket csinálnak.. Tiszta ideg vagyok, most mi az istent csináljak? Messze lakunk egymástól, mondjam meg, hogy beléptem és megnéztem vagy mi? Ááá remegek..


2014. jan. 6. 01:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a csaj sz@rik a fejedre már ne haragudj. Szerintem ne foglalkozz vele, dobd a francba.
2014. jan. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz. Velem amikor hasonló volt akkor megmondtam neki egy az egyben ,hogy mi történt és ,h vége. Vagy amikor ott van nálad vezesd fel a bizalom témát és ,h had olvass bele a facebookjába, én már csak azért is megcsinálnám,hogy lássam ,hogy hogyan próbál kijönni belőle. Persze ha nem vagy a látványos lebuktatás híve mint én akkor csak simán dobd. Sokkal jobbat érdemelsz.
2014. jan. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%
Az idegtől remeg ti pöcCcshöök gyakoricenzura.hu
2014. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
nyomd meg as pápsziját.
2014. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mivel rohadt messze lakik a ri*anc, írtam a srácnak akivel beszélget, hogy, ha találkozik vele, csak mondjon ennyit: A pasid üdvözöl! Megtette :) Hát többet nem tudtam kihozni belőle így :S
2014. jan. 6. 11:53
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég elegáns megoldás volt ,gratula! Ne bánkódj miatta "Isten nem bottal ver".
2014. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem bánkódok, de eléggé rosszul esett, ezt beismerem. Mikor próbálok mindent megtenni érte, a kedvében járni, figyelek rá, meglepik, stb és ez a hála.
2014. jan. 6. 12:37
 18/27 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt nem lehet kiismerni valakit...
2014. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Majd te leszel az a szemét 5 év múlva aki miatt itt fog egy csaj sírni.


Ok-okozat, de nem lehet tudni ki kezdte.

2014. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Kedves 19-es, nem ismersz, ha ismernél, tudnád, hogy ez nem így van.
2014. jan. 6. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!