Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgot mesélt a menyasszonyom, nem tudom hova tenni?

Figyelt kérdés

Valamilyen hírről beszélgettünk, és menyasszonyom mondta, hogy még az egyetem alatt azért vett egy fűzőt, hogy majd abban megy el a kamionosok és kurv.ák buliba.(vagy hogy van ez)

Ez elég érdekes dolog, kicsit megrökönyödtem tőle. Ti ezen kiakadnátok? Ráadásul elég büszkén mondta, én ezt szégyellném a helyébe inkább.


2014. jan. 6. 15:08
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
89%

Azért ezt sikerült túl reagálnod. Ha úgy ment volna se lenne komoly probléma.


Nyilván te egész eddigi életed során még csak nem is gondoltál olyanra, ami MOST nem férne bele a kapcsolatotokba. Pl.: megdugni a szomszéd Marikát,milyen lehet a Marika lányának a melle, stb...

Persze csak elméleti alapon, mivel a fűző is az maradt...

2014. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
82%
ne haragudj, bikinit vehet fel a strandon???? MErt az gyakorlatilag fehérnemű, az a célja, hogy felizgasson vele a hálóban...
2014. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
78%
Hol van ilyen kamionosok és kurv.ák buli? Megkérdezted töle? Több helyen is? Melyikben volt? (Esetleg egyikben sem?) Mindegyikben? Te hol, hogyan ismerted meg? Milyen egyetemre járt?
2014. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, mi ezzel a baj? Ahogy már írta az egyik válaszoló is, már a strandon többet mutat magából egy nő, mint egy ilyen bulin. Vagy a te menyasszonyodnak a strandon is pulóverben és hosszú nadrágban kell lennie?
2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
85%
Vihar a biliben. Jobb is annak a lánynak, ha megszabadul egy ilyen hisztis férfitól.
2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanmár Kérdező, ez a szitu már az tizenéves Bridget Jones-film idején se volt az, csak abban "papok és crvák" buli szerepel ugye... sőt, pont annak a filmnek az apropóján jöttek divatba szerte a világon (így nálunk is) az efféle mulatságok.

Szóval nem, én férfiként egyáltalán nem akadnék ki rajta, inkább hát jön a farsangi idény, keresnék magamnak is megfelelő ruhát, és elmennénk közösen egy ilyen buliba, ne porosodjon már az a fűző:)

Nem, nincs ezen a világon semmi szégyellni való, egy jelmez egy jelmezbálba, ennyi. Arra meg inkább büszke lehetsz, ha a párodnak olyan alakja van, hogy ezt nyugodtan meg is teheti...

2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
68%
Te nem csináltál semmi hülyeséget fiatalkorodban?
2014. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
82%
Túlreagálod. Ne hisztizz ennyit. Én nő vagyok, szoktam hiszizni, na de Te még az én butaságaimon is túlteszel férfi létedre...........
2014. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
87%

jaj ne màr, anyuka vagyok tisztes felesèg :-) ès voltam ilyen buliba na pukk..akkori pasimmal fűzőbe meg miniszoknyàba- ja igen akkori pasim a mai fèrjem...irtò sexi "kamionos" volt....


strandra mehet szegèny????

2014. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
87%
Anno az egyik legelső k.rvák és kamionosok bulin én is ott voltam. Tenyérnyi kis felsőbe és mini röviden nadrágban, combig érő fekete lakk csizmában... A Férjem látta a képeket... Mégis el vett feleségül, sőt már a kisfiunk is megszületett, az akkor volt, most meg most van. Soha nem hanytorgatta fel nekem, erkölcstelen sem vagyok emiatt, egy egyszerű farsangi jelmez lehet ettől még durvább is...
2014. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!