Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgot mesélt a menyasszonyom, nem tudom hova tenni?

Figyelt kérdés

Valamilyen hírről beszélgettünk, és menyasszonyom mondta, hogy még az egyetem alatt azért vett egy fűzőt, hogy majd abban megy el a kamionosok és kurv.ák buliba.(vagy hogy van ez)

Ez elég érdekes dolog, kicsit megrökönyödtem tőle. Ti ezen kiakadnátok? Ráadásul elég büszkén mondta, én ezt szégyellném a helyébe inkább.


2014. jan. 6. 15:08
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
69%

"Nyilván te egész eddigi életed során még csak nem is gondoltál olyanra, ami MOST nem férne bele a kapcsolatotokba. Pl.: megdugni a szomszéd Marikát,milyen lehet a Marika lányának a melle, stb... "


Akkor most reagálj egy korábbi válaszomra. Kíváncsian várom.

2014. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
71%
A kamionosok és k*rv*k nevű partyba pedig már csak a nevét hallva is kurv*nak és kaminosnak szokás öltözni... Te tényleg hülye vagy. :D
2014. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
54%
40. válaszoló vagyok. Természetesen úgy értettem, hogy ezt a fűzőt farmerrel, nem a bugyijával. Nadrággal hordom. xD
2014. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:
77%
Én még egyetemista vagyok, és minden héten szinte szerveznek ilyen bulikat, pl. kamionosok és kurv.ák bulija, vagy favágók és cselédek stb... egyrészt ezzel oylan hangzatos, másrészt általában ha beöldözve megy az ember akkor kap egy ingyen piát, és amugyis tök poén pl. a kamionosok és stoppos bulin az összes lány kamionos volt, a fiuk jó része meg stoppos lány :D.... fura dolgok történnek az egyetemi évek alatt :D... nem kell ezen kiakadni, szerintem ne aggódj ezen, ettől még nem egy kur.va, csak fiatalon valószínű poénnak vette, mint ahogy mi is.
2014. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
71%
Engem a férjem akart elvinni ilyen buliba, sajnos eddig még nem jött össze. Bár úgy lenne igazán poén, ha én lenné a kamionos. :D
2014. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
78%

40. válaszoló

Nekem is hasonló van és nagyon szeretem.


Kérdezőnek

Elmondom neked a férjem nagyon szereti ha ez van rajtam,buliban(bár ritka a buli nálunk mostanság,de az nem tartozik rád miért na mindegy)

Azt is elárulom,hogy egyszer sem k.rváztak még le miatta.

A kamionos k.rvás buliról meg semmi extra véleményem nincs.Nem voltam még sosem,de valahogy az embernek le kell vezetni a feszkót és akinek ez így megy hát tegye.Attól még nem fekszenek össze mindenkivel egy nő mert ilyet visel.Ha a menyasszonyod az út szélén állt volna ilyenben akkor megértem a kiakadásodon de így nem,gyereked se legyen sosem mert a mai világban(sőt ami még várható )nagyon durva dolgok mennek.

Szóval nagyon túlreagálod ezt az egészet.Ha javasolhatom szakítsatok mert ha 5-10 évvel ezelőtti dolgokon kiakadsz te beteg vagy!

2014. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 piriiiiii ***** válasza:
Elvileg ennek az izének az a lényege, hogy a nők öltöznek kamionosnak, a férfiak ku rvának.
2014. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 Je Veux ***** válasza:
Az exem is ilyen volt, hálisten vége lett..
2014. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 piriiiiii ***** válasza:
Nem értem egyébként... tény, hogy nem a legérettebb és legintellektuálisabb egy ilyen buli, sokkal jobb módon is ki lehet kapcsolódni, de hát ez csak egy hülyeség, én nem szívnám így mellre, főleg, ha emellett azért értelmes és kedves nőről van szó.
2014. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem intellektuálisan sincs gond egy ilyen bulival, a legtöbb emberben van valamekkora késztetés arra, hogy időnként szeretne "más bőrébe belebújni", mást eljátszani, mint a valódi természete, hétköznapjai. És erre van is tág tere az embereknek, a jelmezbálok, az amatőr színjátszókörök, vagy akár a profi színészet.

Miért ne lehetne szórakoztató az, ha valaki, aki a hétköznapokban egy konszolidált átlagember, az néhány órára egy prosti, egy kuncsaft, egy pap vagy egy szolgálólány esetleg egy király szerepébe helyezi magát, próbálja eljátszani ezt a szerepet, megformálni ezt az alakot, úgy öltözni, úgy beszélni, olyan módon viselkedni... nincs ezzel szerintem a világon semmi gond.

2014. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!