Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgot mesélt a menyasszonyom, nem tudom hova tenni?

Figyelt kérdés

Valamilyen hírről beszélgettünk, és menyasszonyom mondta, hogy még az egyetem alatt azért vett egy fűzőt, hogy majd abban megy el a kamionosok és kurv.ák buliba.(vagy hogy van ez)

Ez elég érdekes dolog, kicsit megrökönyödtem tőle. Ti ezen kiakadnátok? Ráadásul elég büszkén mondta, én ezt szégyellném a helyébe inkább.


2014. jan. 6. 15:08
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
82%

Na, azt hittem valami fontos dologról van szó...

Itt nálunk az egyetemen havi egyszer biztos rendeznek Kamionosok és .urvák bulit. Nincs benne semmi különleges. Nem is mindig a lányok a .urvák. Sok fiú is beöltözik lány ruhába, ki vannak sminkelve, parókájuk is van néha. Akkor ők meg b*zik/travik? Játszanak.. Istenem...

Te ilyen maradi szent fazék vagy?

2014. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Igen, maradi vagyok. És nem csináltam semmi ilyesfajta hülyeséget. De biztos nem éltem ki magam akkor...

Nem kell idekeverni, hogy van ilyen-olyan fűző. Leírtam, hogy olyan, amiben kinn van mindene, és normális ember csak a párja előtt jelenik meg benne.

Elég büszkén mondta, mintha ettől fel kellene rá nézni.

Igen, a múltjával együtt fogadtam el, de ezt nem tudtam, szóval ezt nem fogadtam el.

Mondjuk azóta az is kiderült, hogy az egyetemi gólyabálon félmeztelen képek is készültek róla, azt se szégyelli, mert másokról is készült. Ezzel aztán ki vagyok segítve...

2014. jan. 6. 16:06
 33/50 anonim ***** válasza:
77%
a kamionosok és prostik olyan mint egy farsangi buli, ahol vagy kamionosnak öltözöl vagy prostinak. unokatesómék is minden évben részt vesznek rajta, semmi szégyelni való nincs benne
2014. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
77%

Nincs benne semmi kiborító, legalább is szerintem.

Életem első bulija hasonló tematikájú volt, mélyen dekolták blúzok szoknya alól villanó harisnyatartók...

Semmi szemérmetlen nem történt, mindenki jól érezte magát és ennyi.

Attól, hogy fűzőbe bújik még nem mászott fel egy rúdra vagy nem adott öltáncot egy srácnak.

De hány évesek vagytok?

(mert mostanában az egyetemei szakeseteknek sokszor hasonló témája van)

2014. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
85%

:O

Tényleg jobb, ha ebből nem lesz esküvő.

Ennek a lánynak Te olyan leszel, mint a börtön. Az ő érdekében kívánom, hogy bontsd fel az eljegyzést.

Arra amúgy miért nem reagálsz, amit többen kérdeztek, hogy mi a helyzet a stranddal és a bikini viseléssel?

Tiltod neki?

2014. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tiltom neki, nem kell kiforgatni a szavaimat.

De mindennek megvan a helye és ideje. Strandolni valóban bikiniben szokás, de bulizni szerintem nem úgy, hogy kur.vaként öltözködsz. Tudom, vannak olyan ruhák, amik hajaznak rá, de nem muszáj felvenni őket.

De összegzésként elmondhatjuk, hogy nekem nem való nő, és természetes dolog, hogy valaki elmegy egy ilyen buliba kur.vának öltözve. És persze egyik férfit sem zavarná, ha a felesége így mutatkozna.

Egészségetekre.

2014. jan. 6. 16:14
 37/50 anonim ***** válasza:
79%
Szegény lány! Hova tette a józan eszét, mikor igent mondott neked! Remélhetőleg észhez tér!
2014. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem lennék a helyedben.

Én is voltam férfiként ilyen buliban, de most a kockás ingben, sapkában nincs semmi.

Ellenben abban, h egyes "nők" mennyire komolyan vették(mert nem mindenki öltözött be) van.

Kb a mellbimbó meg a punci kivételével minden kint.

Erre persze rá lehet fogni, ahigy láthatjuk is, h "Jaj mi van akkor??"

Hát legyen, de az a baj, h az ilyenek általában nem csak az öltözékükben mutatták meg magukat hanem viselkedésben is.

És most tessék megmagyarázni, h a bugyi nélkül flangáló, mellkidobós hölgyek soha semmilyen körülmények között nem ribiiinckodnak....

Biztos van kivétel, de 99% nem az.

Akinek nem gáz phuncit villantani, annak más se lesz az.....

Nekem ez a tapasztalatom az elmúlt 14 év alapján.

2014. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
66%

[link]



Pontosan ilyen fűzőm van és ez buliban is hordható és kint van belőle minden. Ettől még nem leszek k*rv*, a férjem szerint sem! H*lyegyerek. Vegyél el apácát b*sz*d.

2014. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
67%

te nem maradi vagy, te egyszeruen prud vagy. gondolom vilagosban sem szexeltetek meg soha, vagy epp a haloszoban kivul a lakas mas szegleteben.


ha nem nos ember lennek, most elkernem a menyasszonyod telefonszamat...

2014. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!