Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatom meg lelkem párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatom meg lelkem párját?

Figyelt kérdés
Egyre lejjebb, és lejjebb süllyedek.. :( Sajnos én olyan vagyok, akinek kell a társ, akinek egy életre kellene végre, és teljesen kivagyok. Tartós, komoly párkapcsolatot szeretnék, de nem jön össze. Barátaim nincsenek, mert olyan suliban vagyok, ahol az egyedüli közös program a kocsmázás. Nem cigizek, nem iszom, nem drogozom, és nincsen olyan témám ami miatt olyan sokat beszélgetnék az iskolatársaimmal... (tanárképző) Ebből adódóan nem járok társaságba, nincs semmilyen baráti köröm... Facebookon 500 ismerősöm van, ennek ellenére senkivel nem beszélgetek. Már volt 3 párkapcoslatom, nem akarom részletezni, volt ami majdnem 2 évig tartott, volt ami csak fél évig. Fent vagyok egy jó pár társkeresőn. Mindegyiken csak a rondák, a bunkók, - "sya, k*rwa wok..." - és akik tényleg csak a szex kell nekik... A normálisakat meg olyan hamar "elkapkodják" hogy nem is hiszem el, hogy ilyen hamar lehet szerelembe "esni"... Utcán nem merek odamenni, és leszólítani lányt aki esetleg szimpatikus, mert azt hiszi csak arra hajtok, meg azt, hogy egy csomót leszólítottam már. Sokan mondják hogy túl nagy az elvárásom, de Istenem! => Én egy életre keresek párt! Nem holmi 1-2 évre... Én egy párkapcsolattal is beérném, nem kellenek barátok... Nekem ő lenne a mindenem... Sajnos már olyan mélyen vagyok, hogy ez már rég kihatott a tanulmányaimra, az egészségemre, és a lelkemre... S ezáltal egy falyta olyan mély pesszimizmusom, depresszióm van, hogy már emiatt se akar velem szóbaállni... (nem hogy ismerkedni/barátkozni) Már-már nem is akarnék élni. Csak a családom, és Isten hitem tart vissza tőle... "Az öngyilkosság hülyeség? Tudod mi hülyeség? Valakit ANNYIRA tönkretenni érzelmileg, hogy az öngyilkosságot gondolja az egyetlen lehetőségnek.." - Macklemore / Nos, én szembenéztem a problémáimmal, és elhiheted kedves olvasó, hogy nagyon sokszor elestem, és talpra álltam. De nagyon félek, hogy hamarosan elszakad bennem valami, - amikor már nem lesz zsiger bennem ami azt mondja: "ne tedd meg" - s akkor nem lesz issza út...

2014. jan. 6. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
kaptál komoly választ... irtam hogy menj pszichológushoz és más is irta... azthiszed van más lehetőség? mert nincs
2014. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy már az igazit szeretnéd megtalálni, de ez nem így működik :) Nem tudhatod, hogy a következő lesz az igazi vagy sem :)

Ne tervezz előre, csak élvezd, hogy van valakid! Párban már is sokkal jobb mint egyedül!

Ha ezt sikerült elfogadni, és nem feleségjelöltet keresel, akkor ellehet kezdeni ismerkedni. Mivel az előbbivel elijesztenéd a lányok többségét, és a rossz tapasztalataidról se mesélj nekik!


Ismerkedés az egy nehéz kérdés, én szilveszteri házibuliba ismertem meg egy kis tüneményt, nem tudom lesz-e köztünk valami, de eddig nagyon pozitív :)


Szóval én azt tanácsolom, hogy soha ne add fel! Járj nyitott szemmel, ismerkedj ugyan így mint eddig, neten és a való életben is, és biztos rád talál a szerelem :)


Legfontosabb, ne akarj görcsösen becsajozni, az mindent elront! Állj hozzá kicsit lazábban, átérzem a helyzetedet, az én életem se épp egyszerű!

2014. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sagitta válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem mindenki keresi a lelki társát. Akik pedig párkapcsolatban vannak, ne irigyeld őket feltétlen. Az hogy valaki párkapcsolatban van, az nem jelenti azt, hogy boldog is. Szerintem az a probléma, hogy túlságosan is keresed a nagy Őt és ez minden energiádat leszívja. Általában minél görcsösebben akarunk valamit, annál jobban nem jön össze. Hidd el hogy így van. Légy nyitott és türelmes! A barátok pedig igenis kellenek!!! Régen én nem értékeltem igazán a barátságot viszont a szerelmet és a szerelmemet mindennél előbbre tartottam. Nem szabad elkövetni azt a hibát, hogy egyetlen egy személyben találsz meg mindent és ő testesít meg minden emberi kapcsolatodnak a szerepét. Ez nem egészséges! Gondold el, ha megtalálnád és utána elveszítenéd?! Túl sem élnéd! Nem szabad az embernek egy személyre feltennie az életét!! Nyiss a barátságra és az új emberekre! Vedd lazábban az életet! Hajrá! ;)

2014. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem tudhatod, hogy ÉN milyen helyzetben voltam, vagyok, leszek, "kedves" kérdező! És képzeld el, bármikor tudok helyesen írni, mivel ezt nem lehet elfelejteni csak úgy...
2014. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A nyelvtannácikkal nem kell itt foglalkozni. Beröfögnek valami hű de baromi okosat, mert ők aztán sosem vétenek (kíváncsi lennék, hogy egy féloldalnyi tollbamondásban hány hibát ejtenének), aztán meg csodálkoznak, ha romlik az arányuk. :( Megjegyzés: arányjavításra el lehet takarodni valamelyik torrenttrackerre.


A kérdéshez, ill. a problémához csak annyit fűznék, hogy valóban rohadt nehéz talpra állni, amikor ötvenharmadjára rúgják oldalba az embert, de muszáj. Elhiszem, hogy deprimál sokadjára ugyanazt a csalódást megélni, mostanában ezt érzem én is. Úgy érzem, hogy valójában irtó magasra tesszük a lécet, és a tökéletes nőre vágyunk, aztán később jól pofára esünk, hatalmasat csalódunk bennük. Reflexszerűen ezek a szituációk azt sulykolják belénk, hogy legközelebb még ennél is tökéletesebbet kell találnunk, így rengeteg lány kipotyog a rostán. Talpra kell állni! Újra és újra! Új célok, új tervek, új elképzelések kellenek. Hobbi, olvasás, játék, ezekkel pl. simán le tudom kötni magam szabadnapokon úgy, hogy elmegy az egész nap. Addig tökéletes kúra, amíg fel nem áll az ember a válságból. Úgyhogy hajrá!

2014. jan. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok csak lányként. Unom már az egész társkeresős témát, komoly és tartós életre szóló kapcsolatot, férjjelöltet keresnék de hiába. Csak a felszínes, kalandor hűtlen pasik találnak rám. Volt egy rendes srác is de sajnos őt a nagyon előnytelen külseje miatt nem tudtam megszeretni kellőképp. Még átlagosnak sem volt mondható sajnos. Olyan nincs hogy külső belső egyaránt stimmeljen legalább nagyjából. :(
2014. jan. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pl életem első és egyetlen szerelmét az igazi nagy őt, a lelki társamat egy internetes társkeresőn ismertem meg 24 éves koromban.


2 éve vagyunk házasok:)


Előtte sokat csalódtam, nem találtam olyan férfit aki igazi szerelmet ébresztett bennem, pedig volt pár kapcsolatom. Próbálkoztam sokat, de valahogy mindig azt éreztem hogy valami hiányzik az adott pasiból, ami nekem kell.

Szóval eltartott egy darabig, de végül megtaláltam azt akit kerestem:)


Neked is meglesz, hidd el. Csak próbálkozni kell.


27/N

2014. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Még annyit fűznék hozzá, hogy a férjem akkor próbálkozott először azzal hogy társat találjon. Addig a haverokkal volt elfoglalva, meg a sulival. 2 hete volt regisztrálva amikor rám írt, szóval ő férfiként elsőre megtalálta azt akit keresett. Most 24 éves.


Még mielőtt az jönne, hogy a nőknek könnyebb párt találni...hát nem.


Én fél évet voltam ott. Illetve 19 éves korom óta ismerkedtem, próbálkoztam.

2014. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
51%
A feelingfinder egy egész jó társkereső és a rapidrandi sem rossz. Nem reklámnak szánom, de talán jobbak, mint az átlagos társkeresők. Egyébként a pártalálásra nagyon igaz: Isten kegyelméből van...Lehet, hogy azért vagy sok ideje magányos, mert még nem "értél" meg arra, hogy bemehess a következő ajtón. Még lelkileg fejlődnöd kell, el kell engedned,Istenhez kell közelítened, stb. Saját tapasztalatból mondom. Én lassan 5 éve vagyok egyedül.
2014. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!